Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2015, 09:46

autor: Góral

Nvidia GeForce NOW - usługa strumieniowania gier dla urządzeń SHIELD debiutuje na rynku

Dziś w Ameryce Północnej, Europie i Japonii zadebiutowało Nvidia GeForce NOW - usługa strumieniowania komputerowych gier na urządzenia SHIELD, dająca dostęp do ponad 50 produkcji w cenie 9,99 euro miesięcznie. Do tego na dobry początek pierwsze 3 miesiące użytkowania są darmowe.

Firma Nvidia uruchomiła dziś usługę GeForce NOW. Mogą z niej korzystać mieszkańcy Ameryki Północnej, Europy i Japonii, będący posiadaczami sprzętu z rodziny SHIELD (konsola przenośna, tablet i konsola stacjonarna). Za 9,99 euro miesięcznie, czyli około 42 zł, otrzymuje się dostęp do biblioteki ponad 50 PC-towych gier, przy czym przez pierwsze trzy miesiące można użytkować usługę za darmo (przy zarejestrowaniu karty kredytowej na urządzeniu). GeForce NOW umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, ale by cieszyć się taką jakością należy posiadać łącze przynajmniej 50 Mb/s. Przy 20 Mb możemy grać w 720p i 60 klatkach, a 10 Mb to najniższa zalecana przepustowość. Pozostałe wymagania sprzętowe znajdziecie w tym miejscu.

Nvidia GeForce NOW to usługa streamingu gier na urządzenia z rodziny SHIELD. - Nvidia GeForce NOW - usługa strumieniowania gier dla urządzeń SHIELD debiutuje na rynku - wiadomość - 2015-10-01
Nvidia GeForce NOW to usługa streamingu gier na urządzenia z rodziny SHIELD.

Jeżeli chodzi o bibliotekę gier, to obecnie GeForce NOW oferuje dostęp do ponad 50 tytułów, w tym:

Powyższe i pozostałe gry z pakietu oferowane są w ramach abonamentu. Oprócz tego można dodatkowo kupować niektóre tytuły, np. Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Saints Row: Gat out of Hell, jednak należy się w tym przypadku liczyć z dużo wyższymi cenami, np. niemal 60 euro za trzeciego Wiedźmina. Drogo, ale podstawowa opcja abonamentowa wydaje się całkiem atrakcyjną ofertą dla posiadaczy urządzeń SHIELD.

Nvidia GeForce NOW - porównanie z konkurencyjnymi rozwiązaniami. - Nvidia GeForce NOW - usługa strumieniowania gier dla urządzeń SHIELD debiutuje na rynku - wiadomość - 2015-10-01
Nvidia GeForce NOW - porównanie z konkurencyjnymi rozwiązaniami.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.