Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2010, 14:24

autor: Taven

Nowy Fallout w Polsce na PC w dwóch wersjach językowych

Wszyscy zastanawiający się, w jakiej wersji językowej zostanie wydana w Polsce najnowsza odsłona kultowej serii Fallout autorstwa studia Obsidian Entertainment, mogą poznać już odpowiedź. Polski wydawca gry, firma Cenega, zdecydował się pójść najbardziej ugodową ścieżką i wydać Fallout: New Vegas zarówno z tekstem w oryginale, jak i w języku Mickiewicza.

Wszyscy zastanawiający się, w jakiej wersji językowej zostanie wydana w Polsce najnowsza odsłona kultowej serii Fallout autorstwa studia Obsidian Entertainment, mogą poznać już odpowiedź. Polski wydawca gry, firma Cenega Poland, zdecydował się pójść najbardziej ugodową ścieżką i wydać Fallout: New Vegas zarówno z tekstem w oryginale, jak i w języku Mickiewicza.

Nowy Fallout w Polsce na PC w dwóch wersjach językowych - ilustracja #1

Dodajmy, że będzie to lokalizacja wyłącznie kinowa, więc nawet w wersji polskiej gracz usłyszy angielskie kwestie dialogowe. Warto tutaj przypomnieć, że część aktorskiej obsady stanowią już William Mapother (Lost) i Wayne Newton (piosenkarz występujący w Las Vegas), a jeśli pamiętamy, że w „trójce” swoich głosów użyczyli m.in. Liam Neeson i Malcolm McDowell, to możemy spodziewać się ogłoszenia jeszcze kilku dużych nazwisk.

Niestety, wybór wersji językowej będzie dostępny tylko i wyłącznie w pecetowej edycji gry. Gracze konsolowi będą musieli się zadowolić wersją oryginalną. Polska premiera New Vegas odbędzie się 22 października. Sugerowana cena detaliczna gry będzie wynosić odpowiednio: 149,90 zł na PC i 229,99 zł na konsolach.