Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 21 sierpnia 2009, 17:29

Nowe tytuły w serii Premium Games

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że do serii PREMIUM GAMES trafiły kolejne świeże, bestsellerowe tytuły, które jeszcze niedawno miały swoją premierę! Nowe tytuły w serii patronatem objął magazyn CD-Action!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że do serii PREMIUM GAMES trafiły kolejne świeże, bestsellerowe tytuły, które jeszcze niedawno miały swoją premierę! Nowe tytuły w serii patronatem objął magazyn CD-Action!

Najświeższe premiery w serii:

Assassin’s Creed – Jest rok 1191. Trzecia Krucjata rozdziera Ziemię Świętą. Jako Altair, asasyn, musisz doprowadzić do zakończenia walk. Możesz przy tym skorzystać ze wszystkich, dostępnych środków. Skradaj się po cichu i zadawaj zabójcze ciosy. Twoje działania wpłyną na historię i przyszłość całego świata. Warto zwrócić uwagę na doskonałą polską wersję językową gry z Borysem Szycem, Danielem Olbrychskim i Krzysztofem Kowalewskim w rolach głównych. Assassin’s Creed to gra wybitna, która wciąż zdobywa uznanie wśród graczy!

The Settlers: Narodziny Imprerium Złota Edycja. Zanurz się w fantastyczną, średniowieczną atmosferę, podziwiaj dopracowany świat i system ekonomiczny. Zarządzaj surowcami i produktami, dbaj o potrzeby mieszkańców swojego królestwa i chroń je przed najeźdźcami z zewnątrz. Dzięki fantastycznej grafice i animacjom będziesz mógł podziwiać świat Osadników w niespotykanych dotąd detalach. Złota Edycja zawiera grę The Settlers Narodziny Imperium i dodatek Wschodnie Królestwa.

Europa Universalis III + Rzym – Eksploruj, handluj, walcz i korzystaj ze swych zdolności dyplomatycznych, aby Twoje Państwo stało się poważnym graczem na mapie politycznej świata. Trzecia część Europa Universalis to mnóstwo opcji, zagrywek taktycznych i możliwości rozwoju oraz rewelacyjny interfejs, który pozwoli doskonale bawić się nawet początkującym graczom. W wydaniu znajdziesz Europę Universalis III wraz z dwoma dodatkami In Nomine, Napoleons Ambitions oraz Europa Universalis: Rzym wraz z rozszerzeniem Vae Victis.

Brothers in Arms Trylogia – Gry z serii Brothers in Arms to jedne z najlepszych, taktycznych gier akcji, umieszczonych w realiach drugiej wojny światowej. Brothers in Arms to niepowtarzalny realizm, interesująca fabuła i pełne dynamiki bitwy! Poznaj prawdziwe piekło II wojny światowej... W wydaniu znajdziesz najnowszą część Brothers In Arms: Hell’s Highway, Brothers In Arms: Earned in Blood i Brothers In Arms: Road to Hill 30.

Dostępne są również:

Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas Antologia – Dwie rewelacyjne gry w serii PREMIUM GAMES w jednym pudełku: Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas 1 i 2! Wkrocz do serca miasta grzechu i przeżyj pełną adrenaliny akcję od początku do samego końca! Poprowadź najlepszą drużynę komandosów na świecie i rozpraw się z terrorystami oblegającymi Vegas!

Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition – Wkrocz w najbardziej dopracowany i tętniący życiem świat gry, jaki do tej pory powstał. Elder Scrolls IV: Oblivion wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologii, aby gracz mógł w pełni zatopić się w unikatowych realiach. Potężna mieszanka wolności wyboru i niepowtarzalnej grafiki pozwala na wykonywanie głównej ścieżki fabularnej tak, jak życzy sobie tego gracz. Nie pozwól by wieczna ciemność ogarnęła Imperium! Walcz z kreaturami i odkryj złowrogi spisek! Edycja zawiera grę Elder Scrolls IV: Oblivion z dwoma dodatkami: Knights of the Nine i Shivering Isles.

Prince of Persia Trylogia – Seria, która zmieniła oblicze gier komputerowych – teraz w Premium Games! Prince of Persia Trilogy to zestaw trzech doskonałych gier o przygodach tytułowego księcia Persji, walczącego o przetrwanie i dobro swoich ludzi. Fantastyczne animacje, ciekawe zagadki i niepowtarzalne opcje manewrowania czasem – przenieś się w świat bliskowschodnich legend i pokieruj przeznaczeniem księcia! W wydaniu znajdziesz Prince of Persia: Dwa Trony, Prince of Persia: Dusza Wojownika, Prince of Persia: Piaski Czasu.