Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2012, 10:30

autor: Aver

Nowe screeny z gry Crysis 3

Jeden z twórców gry Crysis 3 zamieścił na swoim blogu screeny z nadchodzącej strzelanki studia Crytek. Ukazują one wysoką jakość oświetlenia w czasie rzeczywistym.

Członek zespołu tworzącego grę Crysis 3, Pierre-Yves Donzallaz, odpowiedzialny za efekty świetle w zespole studia Crytek, zaprezentował kilka nowych screenów z nadchodzącej strzelanki. Ukazują one przede wszystkim wysoką jakość oświetlenia w czasie rzeczywistym, a także rozmach ukazanych w produkcji lokacji.

Nowe screeny z gry Crysis 3 - ilustracja #1
Nowy screen z Crysis 3 #1

Choć studio Crytek podkreślało na początku miesiąca, że Crysis 3 nie ma na celu powalenia nas grafiką, to i tak jakość zaprezentowanych przez Donzallaza ujęć jest bardzo wysoka. Jak wiadomo, tytuł będzie korzystał z wsparcia oferowanego przez obsługę bibliotek DirectX 11, zaimplementowanego w rozbudowanej wersji silnika CryEngine 3 Plus. Zgodnie z zapewnieniami twórców, oprawa graficzna wersji na PC nie ucierpi z powodu prowadzenia równoległych prac nad wersjami na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz „będzie wyglądać zdumiewająco”.

Nowe screeny z gry Crysis 3 - ilustracja #2
Nowy screen z Crysis 3 #2
Nowe screeny z gry Crysis 3 - ilustracja #3
Nowy screen z Crysis 3 #3

Najnowsza produkcja naszych sąsiadów zza zachodniej granicy ukaże się na wiosnę 2013 roku. Już teraz możecie na nią składać zamówienia przedpremierowe, m.in. w Sklepie GRY-OnLine, w cenie 129,90 zł (PC) lub 199,90 zł (wydania konsolowe).

Nowe screeny z gry Crysis 3 - ilustracja #4
Nowy screen z Crysis 3 #4