Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 10:15

autor: Muninn

Ujawniono zwiastun i termin premiery Crysis 3, zaawansowanej strzelanki od Crytek

Na targach E3 przedstawiciele firmy Electronic Arts podali informację o terminie, w którym wydana zostanie strzelanka Crysis 3. Oprócz tego zaprezentowano trailer produkcji, zawierający m.in. fragmenty rozgrywki.

Firma Electronic Arts, wydawca gry Crysis 3, potwierdziła podczas targów E3 przybliżoną datę wydania najnowszego dzieła studia Crytek. Trzecia część cyklu ukaże się na rynku w lutym przyszłego roku.

Oprócz tego przedstawiono także zwiastun produkcji, zawierający fragmenty rozgrywki. Dzięki trailerowi można dokładnie zapoznać się m.in. z otoczeniem, w którym toczyć się będzie akcja tytułu, oraz poziomem grafiki.

Ujawniono zwiastun i termin premiery Crysis 3, zaawansowanej strzelanki od Crytek - ilustracja #1

Crysis 3 będzie kolejną częścią cyklu strzelanek, stworzonych przez niemieckie studio Crytek. Wcielimy się w niej w posiadacza zaawansowanego technologicznie nanokombinezonu Proroka, dającego niezwykłą siłę, wytrzymałość, zręczność i umiejętność wtapiania się w otoczenie. Akcja produkcji będzie rozgrywać się w 2047 roku w Nowym Jorku, którego klimat i wygląd został radykalnie zmieniony przez ogromną, wznoszącą się nad miastem kopułę. Główną motywacją bohatera jest odkrycie prawdy na temat planów korporacji Cell, twórców wspomnianej budowli.

Grę Crysis 3 można zamówić w pre-orederze w Sklepie Gry-Online w cenie 129,99 zł (wersja na PC) lub 199,99 zł (PlayStation 3, Xbox 360). Ci, którzy zakupią produkcję przedpremierowo, otrzymają w ramach dodatkowego prezentu m.in. zwiększenie liczby punktów doświadczenia, zdobywanych w trybie multiplayer, kilka specjalnych skórek oraz wcześniejszy dostęp do supernowoczesnego łuku.

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crysis 3

Crysis 3