Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2011, 10:52

Nowe informacje o umiejętnościach postaci z gry The Elder Scrolls: Skyrim

Znamy szczegółowe informacje o umiejętnościach i rozwoju postaci z gry The Elder Scrolls: Skyrim. Wszystko za sprawą fanów, którzy mieli okazję sprawdzić nowe dzieło studia Bethesda Softworks na imprezie Eurogamer Expo 2011. W produkcji każdy z bohaterów zostanie opisany cechami rasowymi oraz drzewkami zdolności, zawierającymi specjalne efekty i bonusy.

W sieci pojawiły się szczegółowe informacje o umiejętnościach bohaterów z gry The Elder Scrolls: Skyrim. Co ciekawe, zestawienie zostało przygotowane przez fanów, którzy mieli okazję zagrać w nową produkcję studia Bethesda Softworks na imprezie Eurogamer Expo 2011. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób będzie można rozwinąć postacie w nadchodzącej kontynuacji kultowej serii RPG.

Podczas targów Eurogamera gracze wypatrzyli wiele specjalnych cech przypisanych poszczególnym rasom, zamieszkującym mroźne tereny Tamriel. Oprócz tego, poznaliśmy perki, które pojawią się w drzewkach umiejętności. Kompilację wszystkich zdolności opublikował serwis theelderscrollsskyrim.com, powołujący się na informacje przekazane przez użytkownika Sammuthegreat.

Zestawienie nie przynosi żadnych większych niespodzianek. Dowiedzieliśmy się między innymi, że każda rasa zacznie rozgrywkę z innymi wartościami w statystykach oraz poziomami umiejętności. Poszczególne skille pozwolą taniej kupować produkty (Speech), wzmocnić mikstury (Alchemy), zmniejszyć koszt czarów (Illusion), przyzywać potężne bestie (Conjuration), zadawać więcej obrażeń z zaklęć (Destruction), efektywniej leczyć (Restoration), czy dłużej pozostawać w ukryciu (Sneak).

The Elder Scrolls: Skyrim to najnowsza odsłona jednej z najbardziej znanych serii RPG w historii rozrywki elektronicznej. Studio Bethesda obiecuje świetnie wyglądającą i widowiskową produkcję, w której nie zabraknie rozbudowanego świata, dynamicznego systemu zadań oraz innych atrakcji.

Gra zostanie wydana w listopadzie tego roku na pecetach (w cenie 159,99 zł) i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3 (239,99 zł). Polskim dystrybutorem Skyrim jest firma Cenega Poland, która pracuje nad pełną lokalizacją komputerowej wersji tytułu. W nagraniach udział biorą takie gwiazdy jak Piotr Fronczewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski.

  1. The Elder Scrolls V: Skyrim - E3 2011
  2. Nagrania polskiej wersji - teaser
  3. Zwiastuny gry