Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2011, 09:51

autor: Łukasz Malik

Fronczewski, Talar, Kowalewski i Zborowski w polskiej wersji The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim będzie pierwszym tytułem z tej serii, jaki zostanie wydany w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Głosów bohaterom użyczy plejada znanych aktorów, w tym: Piotr Fronczewski, Henryk Talar, Krzysztof Kowalewski i Wiktor Zborowski.

11 listopada 2011 roku na półki sklepowe trafi Skyrim, który będzie pierwszym tytułem z cyklu The Elder Scrolls wydanym w pełnej polskiej wersji. Zlokalizowana zostanie wersja na PC (będzie też opcja wyboru oryginalnego języka), posiadacze konsol otrzymają grę w angielskiej wersji językowej.

Fronczewski, Talar, Kowalewski i Zborowski w polskiej wersji The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #1

Cenega postanowiła sięgnąć po aktorów, których gracze pamiętają z lokalizacji takich tytułów jak Baldur's Gate czy Planescape Torment. W rolach głównych usłyszymy Piotra Fronczewskiego, Henryka Talara, Krzysztofa Kowalewskiego i Wiktora Zborowskiego.

Byliśmy obecni podczas nagrań polskiej wersji oraz dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na temat lokalizacji Skyrima i już wkrótce przedstawimy Wam obszerny reportaż z naszej wizyty w Warszawie. Na razie prezentujemy Wam krótki teaser.

TWOIM ZDANIEM

Co sądzisz o polskiej obsadzie Skyrim?

Super, ona zdecydowała o zakupie gry!
30,7%
Niezależnie od obsady i tak kupię Skyrima.
30,4%
Preferuję wersje kinowe.
20,8%
Nie interesuje mnie Skyrim.
18%
Zobacz inne ankiety