Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2015, 09:24

autor: Góral

No Man's Sky - kolejna prezentacja kosmicznego sandboksa

Sean Murray ze studia Hello Games zaprezentował w programie The Late Show with Stephen Colbert kolejne fragmenty rozgrywki z wyczekiwanego kosmicznego sandboksa No Man's Sky.

Sean Murray, jeden z założycieli studia Hello Games, został zaproszony do talk show The Late Show with Stephen Colbert, gdzie zaprezentował kolejny fragment rozgrywki z wyczekiwanego kosmicznego sandboksa No Man's Sky. Deweloper pokazał kilka planet, istoty je zamieszkujące, a na koniec ujawnił skalę gry, oddalając się od eksplorowanego systemu gwiezdnego. Niespodzianek większych nie ma i jeżeli widzieliście wcześniejsze prezentacje projektu, to wiecie mniej więcej czego oczekiwać po najnowszym nagraniu, którego właściwa akcja rozpoczyna się około 2:40 minuty. Warto jeszcze wspomnieć, ze Sean Murray został zapytany przez prowadzącego o datę premiery No Man's Sky, jednak deweloper nie miał nic do przekazania na ten temat.

No Man's Sky - na odwiedzanych planetach spotkamy nie tylko zwierzęta, ale również roboty. - No Man's Sky - kolejna prezentacja kosmicznego sandboksa - wiadomość - 2015-10-05
No Man's Sky - na odwiedzanych planetach spotkamy nie tylko zwierzęta, ale również roboty.
No Man's Sky w skrócie:
  • Gatunek: kosmiczny sandbox
  • Deweloper: Hello Games
  • Platformy sprzętowe: PS4 i PC-ty
  • Data premiery: nieznana

Nowa produkcja studia Hello Games, znanego z udanej serii zręcznościówek Joe Danger, ma być kosmicznym sandboksem, w którym wcielimy się w podróżnika przemierzającego proceduralnie generowany wszechświat. W jego eksploracji nie będziemy uczestniczyć sami, gdyż kolejne planety odkrywać mamy wraz z innymi graczami. Skala gry jest jednak na tyle duża, że spotkania z innymi osobami nie będą zbyt częste.

Gameplay umożliwi przemierzanie wszechświata w pojeździe kosmicznym, a po wylądowaniu na obiekcie, wysiądziemy ze statku i będziemy eksplorować teren pieszo, zbierając rozmaite surowce, walcząc, itd.

No Man's Sky szykowane jest z myślą o konsoli PlayStation 4 i komputerach PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
No Man's Sky

No Man's Sky