Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2008, 15:40

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Niezwykły konkurs! Interaktywne Opowiadanie Fable 2!

Zapraszamy Was do zabawy polegającej na stworzeniu opowiadania którego akcja rozgrywa się w świecie gry Fable 2 Petera Molyneux.

Zapraszamy Was do zabawy polegającej na stworzeniu opowiadania którego akcja rozgrywa się w świecie gry Fable 2 Petera Molyneux.

Napisania opowiadania podjął się Jacek Piekara - dziennikarza m.in. Gambler, Click!, a przede wszystkim ceniony pisarz fantasy (Sługa Boży, Młot na czarownice, Miecz aniołów, Łowcy Dusz, Płomień i krzyż, Necrosis. Przebudzenie, Przenajświętsza Rzeczpospolita). Dlaczego to opowiadanie, oprócz tematyki i zacnego autora, jest wyjątkowe? Jacek Piekara przygotował dla Was różne wersje przygód bohaterów. To Wy, swoimi głosami wybierając przebieg fabuły opowiadania, zadecydujecie o losach bohaterów i o tym, jak zakończą się ich przygody.

Przeczytajcie pierwszą część i na końcu wybierzcie jedną z dwóch wersji dalszego ciągu. W następnych dniach będziecie mogli dokonywać kolejnych wyborów, aż do uzyskania pełnej treści opowiadania.

Głosować warto! Oddając głosy i podając swojego e-maila weźmiecie udział w losowaniu cennych nagród. Oprócz frajdy w postaci wpływu na rozwój fabuły każdej z trzech części opowiadania, możecie wygrać konsolę Xboxa 360 podpisaną przez samego Petera Molyneux, egzemplarz gry Fable 2 oraz koszulkę i notatnik Fable 2. Aby Wasz głos był ważny musicie kliknąć na link który otrzymacie w e-mailu po oddaniu głosu w każdym etapie głosowania.

Zapraszamy na oficjalną stronę konkursową.

Przy okazji konkursu, zachęcamy Was do zapoznania się z materiałami zwiazanymi z Fable II, które opublikawaliśmy na łamach GRY-OnLine.pl m.in. pełnymi humoru materiałami video Gramy!, recenzją Fable II oraz artykułem przybliżającym sylwetkę twórcy serii Fable Petera Molyneux.