Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2012, 15:37

autor: Aver

Need for Speed: Most Wanted z największą liczbą pre-orderów w historii serii w Polsce

Firma Electronic Arts Polska poinformowała o znakomitych wynikach przedsprzedaży gry Need for Speed: Most Wanted w naszym kraju. Nadchodząca produkcja studia Criterion Games bije pod tym względem poprzednie odsłony cyklu.

Wygląda na to, że w Polsce określenie „najbardziej poszukiwany” jest trafne nie tylko w odniesieniu do tłumaczenia tytułu najnowszej gry studia Criterion Games – Need for Speed: Most Wanted. W specjalnej wiadomości prasowej firma Electronic Arts Polska pochwaliła się bardzo dobrymi wynikami przedsprzedaży najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.

Need for Speed: Most Wanted z największą liczbą pre-orderów w historii serii w Polsce - ilustracja #1
Need for Speed: Most Wanted

W naszym kraju na pre-order Need for Speed: Most Wanted zdecydowało się więcej osób, niż miało to miejsce w przypadku poprzednich dwóch odsłon – Need for Speed: The Run oraz Need for Speed: Hot Pursuit. Nawiasem mówiąc, za tę ostatnią produkcję także odpowiadał brytyjski deweloper z Guildford.

Dokładna liczba zamówień nie została podana. Odnosząc się do dobrej przedpremierowej passy Need for Speed: Most Wanted, Grzegorz Pocztarski z firmy Electronic Arts Polska, powiedział:

Tak duża liczba zamówień przedpremierowych świadczy o olbrzymim zaufaniu, jakim gracze darzą ekipę ze studia Criterion oraz ich najnowsze dzieło. Jestem pewien, że Need for Speed: Most Wanted spełni oczekiwania fanów cyklu, jak i zupełnie nowych odbiorców.

Dla firmy Electronic Arts Polska szykuje się więc prawdziwa „złota jesień”. Niedawno poinformowała bowiem o dobrych wynikach przedsprzedaży innego nadchodzącego tytułu ze swojego katalogu – Medal of Honor: Warfighter.

Need for Speed: Most Wanted ukaże się w naszym kraju na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3 31 października. Gra będzie dystrybuowana w polskiej wersji językowej. Ponadto na wiosnę 2013 roku planowana jest premiera wersji na PlayStation Vita.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Need for Speed: Most Wanted

Need for Speed: Most Wanted