Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2012, 15:37

autor: Aver

Need for Speed: Most Wanted z największą liczbą pre-orderów w historii serii w Polsce

Firma Electronic Arts Polska poinformowała o znakomitych wynikach przedsprzedaży gry Need for Speed: Most Wanted w naszym kraju. Nadchodząca produkcja studia Criterion Games bije pod tym względem poprzednie odsłony cyklu.

Wygląda na to, że w Polsce określenie „najbardziej poszukiwany” jest trafne nie tylko w odniesieniu do tłumaczenia tytułu najnowszej gry studia Criterion Games – Need for Speed: Most Wanted. W specjalnej wiadomości prasowej firma Electronic Arts Polska pochwaliła się bardzo dobrymi wynikami przedsprzedaży najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.

Need for Speed: Most Wanted z największą liczbą pre-orderów w historii serii w Polsce - ilustracja #1
Need for Speed: Most Wanted

W naszym kraju na pre-order Need for Speed: Most Wanted zdecydowało się więcej osób, niż miało to miejsce w przypadku poprzednich dwóch odsłon – Need for Speed: The Run oraz Need for Speed: Hot Pursuit. Nawiasem mówiąc, za tę ostatnią produkcję także odpowiadał brytyjski deweloper z Guildford.

Dokładna liczba zamówień nie została podana. Odnosząc się do dobrej przedpremierowej passy Need for Speed: Most Wanted, Grzegorz Pocztarski z firmy Electronic Arts Polska, powiedział:

Tak duża liczba zamówień przedpremierowych świadczy o olbrzymim zaufaniu, jakim gracze darzą ekipę ze studia Criterion oraz ich najnowsze dzieło. Jestem pewien, że Need for Speed: Most Wanted spełni oczekiwania fanów cyklu, jak i zupełnie nowych odbiorców.

Dla firmy Electronic Arts Polska szykuje się więc prawdziwa „złota jesień”. Niedawno poinformowała bowiem o dobrych wynikach przedsprzedaży innego nadchodzącego tytułu ze swojego katalogu – Medal of Honor: Warfighter.

Need for Speed: Most Wanted ukaże się w naszym kraju na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3 31 października. Gra będzie dystrybuowana w polskiej wersji językowej. Ponadto na wiosnę 2013 roku planowana jest premiera wersji na PlayStation Vita.