Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2019, 10:46

Pierwsza w tym roku aktualizacja Fallout 76 naprawia 150 błędów

Bethesda łata Fallouta 76 w najlepsze. Inaugurująca rok 2019 aktualizacja ma naprawić szereg błędów występujących w grze. Łatka zostanie udostępniona na PC jeszcze dzisiaj, a na konsole Xbox One i PlayStation 4 trafi na początku przyszłego tygodnia.

Łatanie błędów w Fallout 76 trwa. - Nadchodzi pierwsza w tym roku aktualizacja Fallout 76 - wiadomość - 2019-01-10
Łatanie błędów w Fallout 76 trwa.

Rok 2019 upłynąć ma Bethesdzie na dalszym wspieraniu Fallouta 76. Jak pisaliśmy niedawno, gra w ciągu najbliższych 12 miesięcy otrzyma szereg aktualizacji, które nie tylko wpłyną na jej stabilność, ale także dodadzą nową zawartość, w tym kolejne krypty oraz możliwość handlu między graczami. Jak podaje Bethesda, pierwsza z nich zostanie udostępniona jeszcze dzisiaj na pecetach. Gracze konsolowi będą musieli poczekać na nią do początku przyszłego tygodnia. Łatka ma naprawić 150 błędów, zwłaszcza te najczęściej wskazywane przez społeczność.

Usprawnienia mają skupić się w dużej mierze na rozwiązaniu problemów z zadaniami, profitami oraz bronią. Łatka ma na celu także zwalczanie nadużyć, które zostały odkryte przez Bethesdę.

Ponadto wiadomo, że pod koniec miesiąca Fallout 76 doczeka się jeszcze jednej dużej aktualizacji, w której naprawiona zostanie kolejna porcja błędów. W jej ramach poprawi się m.in. działanie legendarnych modyfikacji i profitów, zmieniona ma być też liczba planów posiadanych przez handlarzy na sprzedaż.

Fallout Classic Collection już dostępne

Dodatkowo każdemu graczowi, który zalogował się do Fallouta 76 w 2018 roku (na dowolnej platformie), udostępniona została już Fallout Classic Collection na PC. W skład zestawu wchodzą pierwsza i druga część serii oraz Fallout Tactics. Aby go otrzymać, należy:

  • za pośrednictwem oficjalnej strony pobrać klient Bethesda.net;
  • zalogować się na swoje konto;
  • pobrać i zainstalować produkcje z poziomu biblioteki gier.

Warto przypomnieć, że Fallout 76 ukazał 14 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra spotkała się z niezwykle chłodnym odbiorem wśród społeczności i recenzentów, głównie przez to, że zadebiutowała na rynku w fatalnym stanie technicznym. Na ocieplenie wizerunku produkcji nie wpłynęły także liczne kontrowersje związane między innymi z niską jakością edycji kolekcjonerskiej oraz wyciekiem danych klientów.