Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 stycznia 2019, 09:30

autor: Serek

Styczniowa wyprzedaż w PlayStation Store

Od jakiegoś czasu trwa Styczniowa Wyprzedaż w sklepie PlayStation. Gracze mogą kupować produkcje w obniżonych cenach. Promocja obejmuje tytuły na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz Vitę. Jeżeli chcecie kupić któryś z zeszłorocznych hitów za rozsądne pieniądze, teraz jest dobry moment.

PlayStation przyzwyczaiło swoich użytkowników do przyjemnych przecen. - Styczniowa Wyprzedaż w PlayStation Store - wiadomość - 2019-01-10
PlayStation przyzwyczaiło swoich użytkowników do przyjemnych przecen.

Od jakiegoś czasu w cyfrowym sklepie PlayStation trwa styczniowa wyprzedaż tytułów. Przecenionych produkcji jest prawie półtora tysiąca (licząc wraz z rozszerzeniami oraz dodatkową zawartością do pobrania). Warto zaznaczyć, że kilka dni temu Sony jeszcze wzbogaciło ofertę o kolejne tytuły, dlatego miłośnicy wszystkich gatunków gier powinni znaleźć tutaj coś dla siebie. Wśród produkcji objętych promocją znalazły się między innymi FIFA 19, Battlefield V czy Assassin’s Creed Odyssey - czyli zeszłoroczne hity sprzedażowe.

Prawdziwym rarytasem dla fanów sprzętu do grania od Sony będą zapewne przeceny na tytuły ekskluzywne, którymi stoi PlayStation 4. Produkcje, które zapewne w jakimś stopniu przyczyniły się do świetnej sprzedaży konsoli są teraz w zaskakująco dobrych cenach. Detroit: Become Human można kupić za 124 zł, natomiast pakiet dodatków do najnowszych przygód człowieka pająka dostępny jest za 54 zł. Przecenione zostało również Horizon Zero Dawn, przy którym widnieje cena 79 zł. Poniżej mamy dla Was listę tytułów, które naszym zdaniem warto sprawdzić podczas Styczniowej Wyprzedaży. A wszystkie produkcje, które możecie znaleźć na promocji zobaczycie tutaj.

Pojedyncze tytuły ze Styczniowej Wyprzedaży w PS Store:

 1. FIFA 19 (polski) za 145 PLN, PS4
 2. Battlefield V (polski) za 145 PLN, PS4
 3. Assassin’s Creed Origins (polski) za 79 PLN, PS4
 4. Detroit: Become Human (polski) za 124 PLN, PS4
 5. Hitman 2 (polski) za 145 PLN, PS4
 6. Assassin’s Creed Odyssey (polski) za 145 PLN, PS4
 7. Obcy: Izolacja (polski) za 24 PLN, PS3
 8. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (polski) za 49 PLN, PS4
 9. Far Cry 5 (polski) za 124 PLN, PS4
 10. Assassin’s Creed III Gold Edition (polski) za 29 PLN, PS3
 11. EA Sports UFC 3 (polski) za 79 PLN, PS4
 12. Shadow of the Tomb Raider (polski) za 145 PLN, PS4
 13. Dragon Age: Początek (polski) za 19 PLN, PS3
 14. Tekken 7 (angielski) za 79 PLN, PS4
 15. Monster Hunter: World (angielski) za 104 PLN, PS4

Jeżeli któryś z tytułów Wam się spodobał, to polecamy się pośpieszyć, bowiem oferta jest ograniczona czasowo. Obniżki utrzymają się tylko do 19 stycznia (niektórych gier nawet krócej, bo do 12 stycznia) bieżącego roku - później tytuły powrócą do cen sugerowanych.

 1. Oficjalna strona internetowa PlayStation Store