Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2018, 09:20

Grający w Fallout 76 dostaną Fallout Classic Collection

Firma Bethesda poinformowała, że każdy, kto zaloguje się w grze Fallout 76 przynajmniej raz w tym roku, otrzyma wkrótce Fallout Classic Collection, czyli zestaw zawierający dwie pierwsze odsłony cyklu oraz Fallout Tactics.

Dzięki Fallout Classic Collection możemy sobie przypomnieć czasy, w których marka ta kojarzyła się wyłącznie pozytywnie. - Grający w Fallout 76 dostaną Fallout Classic Collection - wiadomość - 2018-12-24
Dzięki Fallout Classic Collection możemy sobie przypomnieć czasy, w których marka ta kojarzyła się wyłącznie pozytywnie.
FALLOUT 76 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bethesda Game Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: RPG/survival sandbox
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 listopada 2018 r.

W branży gier jedną z największych katastrof tego roku okazał się Fallout 76. Studio Bethesda próbuje ratować ten projekt patchami, ale rezultaty na razie nie są imponujące. Teraz firma chce odzyskać choć trochę sympatii fanów poprzez sprezentowanie im Fallout Classic Collection, czyli zestawu zawierającego trzy klasyczne odsłony marki.

W skład Fallout Classic Collection wchodzą pecetowe gry Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Paczkę otrzymają wszystkie osoby, które zalogowały się do Fallouta 76 przynajmniej raz przed końcem tego roku. Zestaw dostaną na początku stycznia 2019 r.

Oferta obejmuje nie tylko graczy komputerowych. Również osoby bawiące się w Fallouta 76 na konsolach Xbox One i PlayStation 4 będą mogły pobrać Fallout Classic Collection, choć oczywiście do zagrania w tę kolekcję będą potrzebowały peceta. Wszystkie trzy gry są jednak leciwe i bez problemu ruszą na każdym współczesnym PC.

Taki gest jest miły, ale raczej nie zmieni on zdania graczy na temat ostatnich dokonań Bethesdy. Zwłaszcza, że wielu fanów zamówiło Fallouta 76 w pre-orderze, a jedną z zachęt do dokonania zamówienia przedpremierowego na PC było właśnie Fallout Classic Collection.

Przypomnijmy, że Fallout 76 zadebiutował 14 listopada w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra spotkała się z chłodnym przyjęciem i wydanie pecetowe posiada średnią ocen na poziomie 53% według serwisu Metacritic. Produkcja nie zachwyciła również naszego redaktora, który wystawił jej notę 5.5/10.

Oczekiwania przed premierą były duże, więc w rezultacie Fallout 76 uznawany jest za jedną z największych porażek roku. Gra zadebiutowała w fatalnym stanie technicznym, a graczy dodatkowo rozsierdziła afera związana z kiepską jakością torby w kosztującej 200 dolarów edycji kolekcjonerskiej Power Armor. Bethesda doprowadziła także do wycieku danych klientów. Co gorsza wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku do produkcji dodane zostaną lootboksy i płatne zestawy kart z perkami.

  1. Oficjalna strona serii Fallout
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Krajobraz po apokalipsie. Czy Fallout 76 będzie darmowy?
  4. Wszystko o Fallout 76