Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2019, 10:09

Fallout 76 otrzyma aktualizację pozwalającą na zostanie sprzedawcą

Bethesda zaprezentowała plany dotyczące kolejnych aktualizacji Fallouta 76. Oprócz naprawy błędów zaimplementują one wiele nowości, w tym możliwość handlu między graczami.

Bethesda szykuje kolejne aktualizacje do Fallouta 76. Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja, w której zawarto ogólny zarys pierwszej z łatek oraz plan rozwoju gry. W ciągu nadchodzących 12 miesięcy naprawione zostaną rozmaite błędy, nie zabraknie też nowej zawartości. Na razie data ukazania się najbliższej aktualizacji oraz jej skład pozostają nieznane. Według twórców usunie ona szereg niedoróbek zgłaszanych przez użytkowników.

Stan techniczny Fallouta 76 nadal pozostawia wiele do życzenia. - Fallout 76 otrzyma aktualizację pozwalającą na zostanie sprzedawcą - wiadomość - 2019-01-03
Stan techniczny Fallouta 76 nadal pozostawia wiele do życzenia.

Do największych nowości zapowiedzianych na 2019 rok zalicza się z kolei możliwość handlu między graczami. Będą oni mogli założyć swój własny sklep, który umożliwi im handlowanie z innymi osobami znajdującymi się na serwerze. Nieznane są jednak dokładne szczegóły tej mechaniki.

Następne aktualizacje mają dodać do gry nowe zadania oraz krypty do zbadania. Pojawi się także kolejny tryb PvP oraz cotygodniowe wydarzenia specjalne.

Mimo wielu obietnic ze strony Bethesdy dotyczących poprawy stanu technicznego gry, Fallout 76 rozpoczął 2019 rok od wystąpienia poważnego błędu. Gra przestała generować kody jądrowe. W wyniku tego zablokowana została możliwość wystrzeliwania głowic nuklearnych. Fakt ten został szybko zauważony przez studio. Pokazuje to jednak, że mimo usilnych prób naprawienia sytuacji, produkcja nadal boryka się z wieloma problemami technicznymi.

Przypomnijmy, że Fallout 76 zadebiutował 14 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra pojawiła się na rynku w fatalnym stanie technicznym, co przyczyniło się do niezwykle niskich ocen społeczności oraz recenzentów. Dodatkowo wokół gry pojawiło się wiele kontrowersji związanych między innymi z niską jakością edycji kolekcjonerskiej oraz wyciekiem danych klientów.