Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 20:44

autor: Hed

Mass Effect 3 zostanie wydany na Wii U – Nintendo pokazuje ponad 20 tytułów na nową konsolę

Katalog konsoli Wii U wzbogaci się o grę Mass Effect 3 i specjalną wersję Batman: Arkham City. Firma Nintendo zaprezentowała ponad 20 produkcji, jakie trafią na nową platformę.

Mass Effect 3 zostanie wydany na Wii U – Nintendo pokazuje ponad 20 tytułów na nową konsolę - ilustracja #1

Mass Effect 3 zostanie wydany na konsoli Wii U – ujawniła firma Nintendo na konferencji podczas targów E3. Koncern nie podał, kiedy dokładnie dostaniemy produkcję BioWare i nie wyjaśnił, czy otrzyma ona specjalne funkcje. Wiemy za to, że platforma wzbogaci się o parę innych dobrze znanych tytułów, w tym Batman: Arkham City w wersji Armored Edition. Edycja będzie zawierała ulepszone postacie Batmana i Catwoman oraz wsparcie dla kontrolera z ekranem dotykowym.

Na konferencji Nintendo nie brakowało gier zewnętrznych wydawców i producentów. Poważne wsparcie dla platformy szykuje Ubisoft. Firma przygotuje ciekawą strzelankę ZombiU, w której wykorzystamy w pełni możliwości ekranu dotykowego Game Pada (co pokazuje poniższy materiał). Francuski koncern wyda też na Wii U Assassin’s Creed III, Rayman Legends, Sports Connection, Your Shape: Fitness Evolved 2013, grę o Kórlikach, czy chociażby Just Dance 4.

To nie koniec atrakcji, bo w krótkim montażu różnych gier pokazano Tekken Tag Tournament 2, Aliens: Colonial Marines, Trine 2: Director’s Cut, Darksiders II oraz Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge. Jak same nazwy wskazują, część z tych produkcji powinna zawierać różne dodatki w wersji na Wii U. Zobaczyliśmy też całkiem niezły zwiastun LEGO City Undercover, Scribblenauts Unlimited, muzyczne SiNG i dema paru innych gier „first party” (Super Mario Bros U, Pikmin 3, Wii Fit U).

  1. Oficjalna strona firmy Nintendo
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.