Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2017, 19:57

autor: Ender

Lipcowa oferta PlayStation Plus – Until Dawn, Game of Thrones, Tokyo Jungle i inne

Poznaliśmy tytuły, które w lipcu trafią do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Wśród gier udostępnionych na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita znalazły się: Until Dawn, Game of Thrones: A Telltale Series, That’s You (To jesteś ty), Tokyo Jungle, Darkstalkers Resurrection, Don’t Die, Mr Robot oraz Element4l.

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja na temat nowych tytułów, które w lipcu trafią do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Po raz pierwszy od kilku miesięcy gracze otrzymają duży i dobrze oceniany tytuł na PlayStation 4. Jest nim Until Dawn, który pierwotnie zadebiutował w sierpniu 2015 roku. Produkcja studia Supermassive Games jest hołdem złożonym filmowym horrorom z lat 80.. Śledzimy w niej losy grupy nastolatków ściganych przez seryjnego mordercę. Poza tym posiadacze PlayStation 4 zagrają także w pełny sezon przygodówki Game of Thrones: A Telltale Series, opartej na przebojowej książkowej serii George'a R. R. Martina, a także ściągną zapowiedzianą na targach E3 imprezową grę That’s You, korzystającą z nowej aplikacji mobilnej PlayStation PlayLink. Właściciele PlayStation 3 zagrają w bijatykę Darkstalkers Resurrection oraz postapokaliptyczne Tokyo Jungle, a fani PS Vity dostaną zręcznościowe Don’t Die Mr Robot i platformówkę Element4l.

Jak zwykle wszystkie gry zostaną udostępnione w pierwszy wtorek miesiąca (4 lipca)

Lipcowa oferta PlayStation Plus:

 1. Until Dawn (PS4)
 2. Game of Thrones: A Telltale Series (PS4)
 3. That’s You (PS4)
 4. Tokyo Jungle (PS3)
 5. Darkstalkers Resurrection (PS3)
 6. Don’t Die Mr Robot (PS Vita, PS4)
 7. Element4l (PS Vita)

Gry, które w lipcu zostaną wycofane z usługi PS Plus:

 1. Killing Floor 2 (PS4)
 2. Life is Strange (PS4)
 3. Abyss Odyssey (PS3)
 4. WRC 5: World Rally Championship (PS3)
 5. Neon Chrome (PS Vita, PS4)
 6. Spy Chameleon (PS Vita)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach