Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2017, 20:40

autor: Góral

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na konsolę Xbox One?

Węgierski sklep supergamer.hu przyjmuje zamówienia przedpremierowe na grę Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w wersji na konsolę Xbox One. Czyżby był to tylko czasowy tytuł na wyłączność dla konsoli PlayStation 4?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na konsolę Xbox One? - ilustracja #1

30 czerwca na konsoli PlayStation 4 zadebiutuje Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – pakiet składający się z trzech pierwszych odsłon serii Crash, które oczywiście doczekają się ładniejszej grafiki i kilku innych atrakcji. Obecnie produkcja reklamowana jest jako tytuł ekskluzywny dla maszyny Sony, ale kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia o wersji PC-towej, a dziś doczekaliśmy się niepotwierdzonych informacji o edycji na Xboksa One.

Źródłem tych rewelacji jest węgierski sklep supergamer.hu (dzięki, Xbox Achievements), w którym sprzedawana jest już wersja na sprzęt Microsoftu, z datą premiery ustaloną na 8 grudnia bieżącego roku. Przypominamy również, że w lutym irlandzki oddział PlayStation zapowiedział, że gra ukaże się „najpierw na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro”. Wychodzi na to, że będzie to czasowy projekt na wyłączność, aczkolwiek oficjalnego stanowiska w tej sprawie nie mamy, więc mimo wszystko radzimy jeszcze się wstrzymać z okrzykami radości.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w sklepie supergamer.hu. - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na konsolę Xbox One? - wiadomość - 2017-06-28
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w sklepie supergamer.hu.