Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2017, 19:03

autor: Góral

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ukaże się na PC?

W sieci pojawiło się nagranie z imprezy PAX East 2017, na którym jedna z pań obsługujących stanowisko z grą Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wyjaśnia, że tytuł ukaże się na PlayStation 4 i PC-tach. Podobne przesłanki docierały do nas już wcześniej, więc taki scenariusz robi się coraz bardziej prawdopodobny.

W serwisie YouTube opublikowano widoczne poniżej nagranie z imprezy PAX East 2017 (dzięki, DSOGaming) sugerujące, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ukaże się nie tylko na konsoli PlayStation 4, ale także na PC-tach. Choć materiał nie jest najwyższej jakości, to w jego pierwszych sekundach możemy usłyszeć informację, że tytuł zmierza na PC, gdzie zaoferuje rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę. Oczywiście może to być zwykły błąd pani ze stoiska, ale należy pamiętać, że obecnie marka Crash nie należy do Sony, a do koncernu Activision Blizzard. Ponadto nad kolekcją pracuje ekipa Vicarious Visions, której właścicielem jest wspomniany przed chwilą amerykański gigant. Krótko pisząc, Sony jako takie nie ma z tą grą nic wspólnego i niewykluczone, że obie firmy po prostu podpisały umowę na czasową wyłączność dla PlayStation 4.

Tego typu scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny, gdyż już wcześniej irlandzki oddział PlayStation zapowiadał, że gra ukaże się „najpierw na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro”, więc…

Premiera Crash Bandicoot N. Sane Trilogy została zaplanowana na 30 czerwca bieżącego roku. Tytuł zaoferuje dostęp do trzech pierwszych części serii: Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back oraz Warped. Największe zmiany związane są oczywiście z oprawą graficzną, która zostanie gruntownie odświeżona. Natomiast w kwestii rozgrywki możemy liczyć na starego, dobrego Crasha.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ukaże się na PC? - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.