Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 10:21

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Let it Die nową gra autorów No More Heroes i Lollipop Chainsaw

Studio Grasshopper Manufacture ujawniło swój kolejny projekt Let it Die. Tytuł dedykowany konsoli PlayStation 4 ukaże się na rynku w przyszłym roku i będzie brutalną grą akcji, w której powalczymy z przeciwnikami przy użyciu rożnych broni. Niestety firma nie podzieliła się większą ilością szczegółów.

Na konferencji firmy Sony ujawniono nowy projekt Goichiego „Suda 51” Sudy - Let it Die. Tytuł tworzony jest przez studio Grasshopper Manufacture i ukaże się w 2015 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Niestety nie wiemy zbyt wiele na jego temat, ale kilka rzeczy można wywnioskować z powyższego zwiastuna. Przede wszystkim wygląda na to, że będzie to brutalna gra akcji z elementami bijatyki, w której wcielimy się w niezbyt przyjemnych bohaterów, władającymi różnoraki broniami. Na nagraniu możemy zobaczyć m.in. pałkę nabitą gwoździami, pistolet, siekierę, miotacz ognia, kuszę i nie tylko. Niestety obecnie nie wiemy nic więcej, ale jedno jest pewne – to nie będzie familijna produkcja.

Let it Die nową gra autorów No More Heroes i Lollipop Chainsaw - ilustracja #1Studio Grasshopper Manufacture specjalizuje się w nietuzinkowych, zazwyczaj mocno zakręconych produkcjach. Deweloper ten ma na swoim koncie takie gry jak No More Heroes, Shadows of the DAMNED czy też Lollipop Chainsaw. Oprócz Let it Die, firma pracuje także nad Lily Bergamo, które również przeznaczone jest tylko na konsole PlayStation 4.