Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Lily Bergamo (PS4)

Lily Bergamo PS4

Lily Bergamo to dynamiczna gra akcji z elementami hack'n'slash, wyprodukowana przez japońskie studio Grasshopper Manufacture. Fabuła osadzona została w niedalekiej przyszłości, ukazując perypetie biegle władającej białą bronią Tae Ioroi.

Akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Lily Bergamo (PS4)

data premiery gry w wersji PS4:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lily Bergamo jest pierwszym projektem studia Grasshopper Manufacture zrealizowanym po przejęciu przez firmę GungHo Online. Twórcy takich tytułów jak Killer7, No More Heroes, Shadows of the Damned czy Lollipop Chainsaw ponownie pokusili się o dynamiczną grę akcji, okraszoną nieszablonową oprawą wizualną.

Akcja Lily Bergamo osadzona została w roku 2043. Fabuła koncentruje się na perypetiach Tae Ioroi. Młoda dziewczyna jest specjalistką w walce z użyciem broni białej, co czyni z niej doskonałą pogromczynię złych sił.

Istotą rozgrywki są widowiskowe potyczki, często z przeciwnikami o potężnych gabarytach. Mechanika walki bazuje na rozwiązaniach typowych dla gatunków hack'n'slash, pozwalając m.in. na wyprowadzanie efektownych kombinacji ciosów, uników i obron.

Lily Bergamo jest pierwszą grą w dorobku studia Grasshopper Manufacture oferującą tryb zabawy wieloosobowej. Deweloperzy pod kierunkiem Yusuke Kozakiego wykorzystali przy tym rozwiązania opracowane przez specjalizującą się w produkcjach sieciowych firmę GungHo Online. Na uwagę zasługują także wbudowane funkcje cross-platformowe, w tym możliwość uczestnictwa w grze za pośrednictwem smartfona.

Od strony technicznej Lily Bergamo wykorzystuje potencjał nowoczesnego silnika Unreal Engine 4. Oprawa wizualna gry utrzymana jest w stylistyce anime, przy czym uwagę przykuwają zwłaszcza wyraźnie kontrastujące zestawienia kolorystyczne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.1 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Lily Bergamo

odpowiednia dla każdego wieku

Lily Bergamo na PS4 to nowa gra Sudy 51

wiadomość9 września 2013

Studio Grasshopper Manufacture ujawniło swój nowy projekt - grę Lily Bergamo. Będzie to produkcja akcji, która ukaże się w przyszłym roku na konsoli PlayStation 4.