Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 10:45

autor: Meehow

Odświeżony Grim Fandango zmierza na PS4 i PS Vita!

Podczas konferencji Sony Computer Entertainment na targach E3 zapowiedziano powrót klasycznej przygodówki firmy LucasArts – Grim Fandango. Zremasterowana wersja zmierza na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation Vita.

Podczas konferencji Sony Computer Entertainment na targach E3 zapowiedziano zremasterowaną wersję klasycznej przygodówki firmy LucasArts – Grim Fandango, która dostępna będzie wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. Za odświeżenie odpowiedzialna będzie ekipa Double Fine, wliczając w to Tima Schafera, kierownika projektu Grim Fandango. Fanom gry będzie dane ponownie wcielić się rolę Manny’ego Calavery po 15 latach od premiery oryginału.

Na razie nie znamy daty premiery, ani nie dane nam było obejrzeć żadnego zwiastuna.

Grim Fandango to wydana w 1998 roku przygodówka firmy LucasArts. W grze wcielamy się w Manuela „Manny’ego” Calaverę, agenta pracującego dla śmierci, i przemierzamy krainę umarłych, do której trafiają dusze śmiertelników oczekujących na wyrok: niebo, czyściec lub piekło. Naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki problemów, które nawiedziły ten wyimaginowany świat.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Grim Fandango (1998)

Grim Fandango (1998)