Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2010, 17:03

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Lepsza grafika w dodatku do gry Divinty II: Ego Draconis

Około 15 godzin zabawy i 30 nowych misji do wykonania – tyle oferować będzie graczom dodatek do gry Divinty II: Ego Draconis. Divinity II: Flames of Vengeance ukaże się w sierpniu bieżącego roku.

Około 15 godzin zabawy i 30 nowych misji do wykonania – tyle oferować będzie graczom dodatek do gry Divinty II: Ego Draconis. Divinity II: Flames of Vengeance ukaże się w sierpniu bieżącego roku.

Niedokończone wątki fabuły pozostawiły otwartą furtkę dla kontynuacji lub przynajmniej solidnego dodatku. Miłośnicy gatunku cRPG, którym produkcja firmy Larian Studios przypadła do gustu (80% w ocenie recenzenta serwisu gry-online), nie powinni więc być zdziwieni faktem, że twórcy gry postanowili kolejny raz zlecić im do wykonania kilka zadań w krainie Rivellon.

Akcja dodatku Divinity II: Flames of Vengeance rozgrywać się będzie tuż po wydarzeniach przedstawionych w głównej grze. Tym razem jednak nasz bohater ma zmierzyć się ze swym ostatecznym przeznaczeniem.

W Flames of Vengeance pojawi się sporo postaci niezależnych poznanych w głównej grze, przy czym dopiero teraz ujawnią one swoje prawdziwe oblicze i zamiary.

Larian Studios zapewnia, że dobrze odrobiło lekcję i przez kilka miesięcy zdołało nie tylko stworzyć ciekawą fabułę dodatku, ale także poprawić grę od strony wizualnej.

Divinity II: Flames of Vengeance ukaże się w sierpniu bieżącego roku w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360.

Graczom, którzy nie zdołali ukończyć Divinty II: Ego Draconis polecamy lekturę poradnika zamieszczonego w serwisie gry-online.pl. Zapraszamy także do odwiedzenia sklepu, w którym grę kupić można w cenie 79,90 zł.

Lepsza grafika w dodatku do gry Divinty II: Ego Draconis - ilustracja #1
Lepsza grafika w dodatku do gry Divinty II: Ego Draconis - ilustracja #2
Lepsza grafika w dodatku do gry Divinty II: Ego Draconis - ilustracja #3
Lepsza grafika w dodatku do gry Divinty II: Ego Draconis - ilustracja #4
Lepsza grafika w dodatku do gry Divinty II: Ego Draconis - ilustracja #5