Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 kwietnia 2010, 14:00

autor: Major Doktor Upiorna

Kup Crysis 2 taniej od innych

Każdy klient, który w przeszłości dokonał zakupu jednego z tytułów z serii Crysis (Crysis, Crysis: Warhead i Crysis: Maximum Edition), lub zrobi to do dnia premiery drugiej części tej serii, otrzyma zniżkę w wysokości 15 zł na zakup Crysis 2 w naszym sklepie.

Od momentu premiery w 2007 roku Crysis i kolejne tytuły z tej serii cieszą się wielkim powodzeniem wśród społeczności graczy. Zaprezentowany niedawno zwiastun drugiej części tej produkcji studia Crytek jeszcze bardziej zaostrzył apetyt oczekujących na premierę fanów. Specjalnie dla nich Sklep GRY-OnLine przygotował ciekawą promocję.

Kup Crysis 2 taniej od innych - ilustracja #1

Każdy klient, który w przeszłości dokonał zakupu jednego z tytułów z serii Crysis (Crysis, Crysis: Warhead i Crysis: Maximum Edition), lub zrobi to do dnia premiery drugiej części tej serii, otrzyma zniżkę w wysokości 15 zł na zakup Crysis 2 w naszym sklepie. Specjalny kod uprawniający do nabycia dzieła Crytek w promocyjnej cenie, można uzyskać na specjalnie przygotowanej stronie promocyjnej.

Przypominamy, że Crysis 2 kilka dni temu został oficjalnie zaprezentowany w Nowym Jorku i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony branżowych mediów. Ogromne wrażenie wywołał między innymi oficjalny zwiastun. Spostrzeżeniami z pokazu podzielił się z naszymi Czytelnikami Lordareon w obszernej publikacji.