Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 listopada 2007, 09:56

Kto wcieli się w główne role w filmie Kane & Lynch?

Na początku tego roku informowaliśmy o prawach, jakie nabyła od Eidos niezależna korporacja Lions Gate Entertainment do ekranizacji gry Kane & Lynch: Dead Men. Gra doczekała się już premiery, w związku z czym najwyższa pora, aby ujawnić, kto najprawdopodobniej wcieli się w role mordercy, a kto psychopaty.

Na początku tego roku informowaliśmy o prawach, jakie nabyła od Eidos niezależna korporacja Lions Gate Entertainment do ekranizacji gry Kane & Lynch: Dead Men. Dzisiejszego dnia ma miejsce premiera gry, w związku z czym najwyższa pora, aby ujawnić, kto najprawdopodobniej wcieli się w rolę mordercy, a kto psychopaty.

Kto wcieli się w główne role w filmie Kane & Lynch? - ilustracja #1

Brytyjski serwis Times Online przynosi garść plotek, wedle których w filmowej adaptacji Kane & Lynch wystąpić mógłby znany chyba wszystkim kinomanom Bruce Willis (Szklana Pułapka, Hudson Hawk) oraz Billy Bob Thornton (Armageddon, Bad Santa), prywatnie, w latach 2000-2003 mąż Angeliny Jolie. Warto o tym wspomnieć, ponieważ do tej pory nakręcony z jej udziałem w 2001 roku film Lara Croft: Tomb Raider jest najbardziej kasową adaptacją gry komputerowej.

Widać, że moda na „growe” kino trwa w najlepsze. Już wkrótce na duży ekran trafi trzecia część Resident Evil film Hitman, zaś przyszły może przynieść nam kolejne informacje o Prince of Persia: The Sands of Time, Max Payne i być może, o ile w końcu Peter Jackson otrzyma zielone światło, Halo.

Tymczasem my zapraszamy do zapoznania się z recenzją Kane & Lynch: Dead Men.