Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2009, 16:10

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Kto pojedzie z nami do Kolonii na gamescom?

Końca dobiegła nasza zabawa GOL ADVENTURE 2009, w której trzech posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub miało szansę pojechać z nami (na nasz koszt) na targi gamescom. Oto i wyniki.

Już za kilkanaście dni rozpoczną się największe europejskie targi gier – gamescom w Kolonii. To właśnie tam w dniach 19 – 23 sierpnia na terenach Koelnmesse odbędzie się wielkie święto miłośników gier komputerowych i video.

Końca dobiegła nasza zabawa GOL ADVENTURE 2009, w której trzech posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub miało szansę pojechać z nami, na nasz koszt, na gamescom.

Oto i wyniki. Do Kolonii na gamescom pojadą z nami w ramach GOL ADVENTURE następujące osoby:

  • Jakub Polak
  • Adrian Kotulski
  • Jakub Paradowski

Na liście rezerwowej znajdują się:

  1. Ryszard Chojnowski
  2. Bartłomiej Buczek
  3. Paweł Żmuda

Co trzeba było zrobić, aby mieć szansę na wyjazd na gamescom?

  • Być pełnoletnim
  • Posiadać aktywny abonament MayClub
  • Wysłać do 5 sierpnia zgłoszenie chęci udziału

Jeśli osoba znajdująca się na liście zwycięzców nie potwierdzi uczestnictwa w wyjeździe do 10 sierpnia do godz.17:00, wówczas pierwsza osoba z listy rezerwowej zajmuje jej miejsce.

Uczestnikom zapewnimy przejazd tam i z powrotem na trasie Kraków – Kolonia – Kraków, a także wyżywienie, nocleg w 3-gwiazdkowym hotelu w centrum Kolonii, bilety wstępu na Targi oraz dobrą zabawę.

Na gamescom nie zabraknie redakcji gry-online.pl i tvgry.pl, która w dziesięcioosobowym składzie będzie dostarczać Wam najświeższych informacji, relacji, materiałów filmowych i galerii. Zatem, zaglądajcie na GRY-OnLine.pl i TVGRY.pl.

Wszystkie szczegóły na temat GOL Adventure 2009 – gamescom znajdziecie na tej stronie.

gry