Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2012, 14:22

autor: Olek

Kooperacyjne demo Syndicate już do pobrania z Xbox Live Marketplace

Posiadacze złotego konta w usłudze Xbox Live Marketplace mogą już pobrać pliki z demonstracyjną wersją gry Syndicate. Jeszcze dzisiaj powinna ona znaleźć się także w ofercie amerykańskiego PlayStation Network. Niestety, w przypadku użytkowników konsoli PlayStation 3 europejscy gracze będą mogli zagrać w kooperacyjne demo dopiero od jutra.

Dobra wiadomość dla konsolowych graczy, którzy czekają na premierę pierwszoosobowej gry akcji Syndicate. Posiadacze złotego konta w usłudze Xbox Live mogą już rozpocząć pobieranie demonstracyjnej wersji nowego dzieła ekipy deweloperskiej studia Starbreeze. Zgodnie z zapowiedziami wydawcy, którym jest firma Electronic Arts, niebawem demo powinno pojawić się także w ofercie PlayStation Network.

Niespełna dwa tygodnie temu informowaliśmy o planowanej dacie premiery kooperacyjnego dema Syndicate. Tym przyjemniej donieść, że wyznaczonego terminu udało się dotrzymać. Ważąca 723.61MB instalka z demonstracyjną wersją gry na konsolę Xbox 360 jest już w Xbox Live Marketplace. Jej odpowiednik dla PlayStation 3 dzisiaj powinien zawitać na amerykańskim PlayStation Network, a jutro na europejskim.

Kooperacyjne demo Syndicate już do pobrania z Xbox Live Marketplace - ilustracja #1

Przypomnijmy, że demonstracyjna wersja Syndicate pozwala przetestować misję „Western Europe” z udziałem maksymalnie czterech graczy w trybie sieciowej kooperacji. Uczestnicy mają za zadanie przeniknąć do wnętrza organizacji Cayman Global i przechwycić dokumentację technologiczną, a następnie zlikwidować pułkownika Enrico Gabrona oraz odesłać jego ludzi za Ocean Atlantycki.

Pełna wersja gry ukaże się 21 lutego na rynku amerykańskim, a trzy dni później (24 lutego) w Europie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do lektury i obejrzenia najciekawszych materiałów związanych z Syndicate oraz odwiedzenia sklepu gry-online.pl, gdzie prowadzona jest przedsprzedaż tytułu.

 1. Video Zapowiedź - Zapowiedź Syndicate
 2. Zapowiedź - Syndicate - graliśmy w tryb kooperacji!
 3. Zapowiedź - Graliśmy w Syndicate! - tryb jednoosobowy
 4. Video 4-Player Co-Op
 5. Video Co-Op trailer
 6. Video Agent Tech
 7. Video Agent Tools
 8. Video Co-Op gameplay
 9. Video trailer #2
 10. Video gameplay #1 (PL)
 11. Video geneza
 12. Video trailer #1