Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2019, 16:50

Konkurs fotograficzny Cyberpunk 2077, zaproszenia do testów Project xCloud i inne wieści

Dziś piszemy o konkursie fotograficznym Cyberpunk 2077, studiu Volition, które naprawia steamową wersję Saints Row 2, i pierwszych zaproszeniach do testowania usługi Project xCloud firmy Microsoft. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Konkurs fotograficzny Cyberpunk 2077

Uchwyć mroczną przyszłość w obiektywie aparatu. - Konkurs fotograficzny Cyberpunk 2077, zaproszenia do testów Project xCloud i inne wieści - wiadomość - 2019-10-15
Uchwyć mroczną przyszłość w obiektywie aparatu.

Firma CD Projekt RED organizuje kolejny konkurs związany z Cyberpunkiem 2077. Do rywalizujących obecnie cosplayerów mogą teraz dołączyć fotografowie. Ich zadaniem jest wykonanie jak najlepszego zdjęcia obrazującego, jak mogłaby wyglądać mroczna, cyberpunkowa przyszłość. Prace można przesyłać za pośrednictwem tej strony do 16 grudnia bieżącego roku. Uwaga! Do rywalizacji można wystawić jedną fotografię. Regulamin dopuszcza edycję za pomocą programu zewnętrznego jedynie oświetlenia na niej. Jeśli ktoś się na to zdecyduje, to musi również wysłać oryginalne zdjęcie w celach porównawczych. Więcej informacji technicznych znajdziecie w oficjalnym FAQ na tej stronie.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w styczniu przyszłego roku. Trzech swoich faworytów wskaże jury, a dwóch zostanie wyłonionych w głosowaniu internautów. Stawką są atrakcyjne nagrody – pieniądze, karty graficzne od firmy Nvidia, licencje Adobe Creative Cloud i najróżniejsze gadżety związane z Cyberpunkiem 2077. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Studio Volition naprawia Saints Row 2 na Steamie

Pecetowi miłośnicy szalonego cyklu sandboksów Saints Row od dłuższego czasu mają spory problem z uruchomieniem steamowej wersji jego drugiej odsłony na współczesnych komputerach. Konieczne jest korzystanie z poradników i specjalnych modów, a i tak nie ma gwarancji, że wszystko będzie działało jak trzeba. Studio Volition nie było w stanie naprawić problemu, gdyż zaginął kod źródłowy portu. Na szczęście, jak podali przedstawiciele studia w końcu udało im się go odnaleźć i prace nad naprawą Saints Row 2 na PC ruszyły (via Polygon). Mogą one jednak trochę potrwać, gdyż oddelegowano do nich tylko dwie osoby. Jednak aby wynagrodzić oczekiwanie, komputerowa wersja otrzyma dwa DLC, które wcześniej zostały wydane wyłącznie na konsolach - Ultor Exposed i Corporate Warfare.

Pierwsze zaproszenia do testów Project xCloud

Zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zapowiedziami, firma Microsoft zaczęła rozsyłać pierwsze zaproszenia do testów Project xCloud, czyli swojej platformy do strumieniowania gier. Szczęśliwcy z USA, Wielkiej Brytanii i Korei Południowej wylosowani spośród osób, które się zapisały, mogą teraz osobiście sprawdzić, jak sprawuje się w akcji granie w chmurze (i jak na razie tylko w niej, gdyż streaming z Xboksa na razie nie działa) na urządzeniach z systemem Android w takie tytuły, jak Halo 5: Guardians, Gears 5, Killer Instinct i Sea of Thieves. Na przestrzeni kolejnych kilku tygodni zasięg prób zostanie rozszerzony i kolejne osoby otrzymają stosowną inwitację.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. War Selection
 2. Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir
 3. Tesla Force: United Scientists Army
 4. Ring Fit Adventure
 5. One Piece: Pirate Warriors 4
 6. RAN: Lost Islands
 7. Little Town Hero
 8. Fortnite: Battle Royale
 9. Dragon Quest
 10. Tom Clancy's The Division 2
 11. Chorus
 12. Bloody Spell

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Rebel Inc: Escalation zwiastun na premierę
 2. My Hero One's Justice 2 zwiastun #1
 3. Monkey King: Hero Is Back zwiastun #1
 4. Little Big Workshop zwiastun #1
 5. Little Town Hero zwiastun #1
 6. Franchise Hockey Manager 6 zwiastun na premierę
 7. Felix The Reaper fragment rozgrywki #1
 8. Element: Space zwiastun #1
 9. Digimon Story: Cyber Sleuth Complete Edition zwiastun #1
 10. Winter Ember zwiastun #1
 11. Vagrus - The Riven Realms zwiastun #1
 12. Under What? zwiastun #1
 13. Table Manners zwiastun #1
 14. Gravitas zwiastun #1
 15. Braveland Heroes zwiastun #1