Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2019, 12:15

autor: AlexB

Sterowniki AMD 19.6.3, cosplayowy konkurs Cyberpunk 2077 i sukces My Friend Pedro - wieści

Dziś piszemy o nowych sterownikach od AMD, sprzedaży platformowej gry akcji My Friend Pedro oraz zorganizowanym przez CD Projekt RED oficjalnym konkursie dla cosplayerów na najlepsze przebranie z Cybeprunka 2077. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.6.3

F1 2019 dziś debiutuje na rynku. - Sterowniki AMD 19.6.3, cosplayowy konkurs Cyberpunk 2077 i sukces My Friend Pedro - wieści - wiadomość - 2019-06-28
F1 2019 dziś debiutuje na rynku.

Pojawiły się nowe sterowniki graficzne od firmy AMD, oznaczone numerem 19.6.3. Ich główną funkcją jest dodanie wsparcia dla F1 2019, czyli stworzonej przez brytyjskie studio Codemasters kolejnej odsłony cyklu symulatorów popularnej serii wyścigowej, która dziś ma swoją premierę. Ponadto naprawiają one między innymi problemy związane z Radeon ReLive, takie jak niemożność przyłączenia konta YouTube, nieprawidłowe działanie Radeon Overlaya podczas nagrywania czy wyrzucanie błędów przy próbach instalacji ReLive VR na kartach z serii Radeon RX 570. Pełną listę zmian wprowadzonych przez nowe sterowniki, wraz ze znanymi błędami oraz linkami do ściągnięcia, znajdziecie w tym miejscu.

Sukces My Friend Pedro

Minął ledwie tydzień odkąd My Friend Petro zadebiutował na PC oraz Nintendo Switch, a studio DeadToast Entertainment już może świętować pierwszy sukces. Firma Devolver Digital, czyli wydawca wspomnianej dynamicznej platformowej gry akcji, ogłosiła na Twitterze, że tytuł sprzedał się w 250 tysiącach egzemplarzy. Z tej okazji w sieci pojawił się materiał filmowy zatytułowany Behind the Schemes, dzięki któremu możemy dowiedzieć się kilku interesujących szczegółów na temat kulis produkcji My Friend Petro. Możecie go obejrzeć poniżej.

Konkurs na najlepszy cosplay z Cyberpunka 2077

Jesteście fanami klimatów cyberpunkowych i jednocześnie macie talent do tworzenia wymyślnych przebrań? A może po prostu lubicie patrzeć na ludzi w strojach z gier? Jeśli tak, to być może zainteresuje Was konkurs na najlepszy cosplay z Cyberpunka 2077, organizowany przez studio CD Projekt RED. Jego zwycięzca otrzyma 15 tysięcy dolarów, możliwość wzięcia udziału w sesji zdjęciowej na okładkę magazynu i szereg innych atrakcji, w tym kolekcjonerskie wydanie Cyberpunka 2077, które możecie obejrzeć tutaj.

W konkursie można wziąć udział na dwa sposoby – online i offline. Metoda online polega na wysłaniu do 30 listopada bieżącego roku swojego zgłoszenia na tej stronie. Natomiast jeśli ktoś chce skorzystać z opcji offline, musi się zarejestrować i pojawić na jednej z pięciu imprez – gamescom, PAX West, Tokyo Game Show, Igromir oraz Paris Games Week – w stroju z Cyberpunka 2077. Z każdego wydarzenia wyłoniona zostanie jedna osoba z najlepszym przebraniem, która otrzyma 2000 dolarów, przeróżne rzeczy związane z grą oraz bilet na Wielki Finał, w którym przyjdzie zmierzyć się z czwórką z pozostałych eventów oraz piątką wyselekcjonowanych cosplayerów, którzy zgłosili się przez internet. Zwycięzca wyłoniony zostanie w przyszłym roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Fantasy Strike
 2. Unlucky Seven
 3. Tanki Online Mobile
 4. Steel Division 2
 5. Solasta: Crown of the Magister
 6. The Sinking City
 7. Night Call
 8. Devil May Cry
 9. World of Warcraft: Battle for Azeroth

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Yo-kai Watch 4 zwiastun #1
 2. Yakuza 5 Remastered zwiastun #1
 3. Super Neptunia RPG opening
 4. Super Mario Maker 2 zwiastun na premierę
 5. Space Company Simulator zwiastun #1
 6. Mansions of Madness: Mother's Embrace zwiastun #1
 7. Kingdom Wars 2: Definitive Edition zwiastun #1
 8. Harry Potter: Wizards Unite zwiastun na premierę
 9. Final Fantasy XIV: Shadowbringers zwiastun #1
 10. Duel Revolution zwiastun #1
 11. Body of Evidence zwiastun #1
 12. Amid Evil zwiastun na premierę
 13. Airport CEO zwiastun #1