Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Tanki Online Mobile (AND)

Tanki Online Mobile

Stworzona z myślą o wieloosobowej rozgrywce strzelanka, w której stajemy za sterami czołgu. Produkcja Tanki Online Mobile jest mobilną wersją popularnej gry przeglądarkowej i została stworzona przez to samo studio - Alternativa Platform.

Akcji | czołgi | zagraj za darmo | multiplayer | indie

Okładka Tanki Online Mobile (AND)

data premiery gry:

9paź2018

AND

2021

iOS

Wydane na AND i iOS Tanki Online Mobile jest strzelaniną stworzoną z myślą o wieloosobowej rozgrywce. Gracz wciela się w czołgistę, który staje za sterami jednej z licznych maszyn i walczy o dominację na wirtualnym polu bitwy. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada niezależne studio AlternativaPlatform.

Mechanika

W Tanki Online Mobile na AND i iOS akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Zabawę zaczynamy od wybrania czołgu. Warto dodać, że dostępne maszyny można modyfikować – m.in. decydować o rodzaju kadłuba i wieżyczki, czy zmienić kolorystykę. Po wybraniu pojazdu trafiamy na pole bitwy, gdzie naszym zadaniem jest wyeliminowanie pozostałych graczy. Starcia są rozgrywane w czasie rzeczywistym i toczą się w różnorodnych lokacjach – są to m.in. bazy wojskowe, porty, a nawet miasta. Tanki Online Mobile jest grą zręcznościową – produkcja AlternativaPlatform nie sili się na realizm. W miarę postępów w rozgrywce – niszcząc wrogów lub lecząc sojuszników – otrzymujemy punkty doświadczenia, za które odblokowujemy nowe elementy uzbrojenia. Zwyciężając poprawiamy również swoją rangę oraz otrzymujemy kryształy (waluta wykorzystywana w grze).

Tryby gry

Tanki Online Mobile posiada wyłącznie tryb wieloosobowy. Składają się na niego Deathmatch, (walka każdy na każdego) oraz Deathmatch Drużynowy (walczymy w drużynie, z zadaniem wyeliminowania wszystkich członków drugiego zespołu). W grze znajdziemy też tryby Zdobądź flagę (naszym celem jest wykradnięcie flagi z bazy przeciwnika i dostarczenie jej do własnej) oraz Przejmij punkty (próbujemy objąć kontrolę nad kilkoma strategicznymi punktami na mapie).

Kwestie techniczne

Tanki Online Mobile cechuje się prostą, trójwymiarową szatą graficzną. Oprawa raczej nikogo nie zachwyci, jednak jest przejrzysta i dobrze oddaje to, co dzieje się na polu bitwy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Oczekiwania czytelników: 7 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tanki Online Mobile

12+

Wymagania sprzętowe Tanki Online Mobile

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AND
iOS