Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 02:44

autor: Serek

Zobacz oficjalny unboxing edycji kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077

CD Projekt RED umie w marketing. Twórcy wyręczyli youtuberów i jeszcze przed premierą gry dokonali oficjalnego unboxingu edycji kolekcjonerskiej Cyberpunka 2077. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się zawartość?

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Cyberpunk 2077 - hype level increase. - Zobacz oficjalny unboxing edycji kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077 - wiadomość - 2019-06-10
Cyberpunk 2077 - hype level increase.

Na Twitterze oraz kanale YouTube gry Cyberpunk 2077 pojawił się interesujący film, który prezentuje unboxing edycji kolekcjonerskiej tej produkcji. Materiał jest utrzymany w klimacie tytułu, co oznacza, że możecie się spodziewać rzędów cyferek i liter na ekranie, a także widoku przypominającego eksplorator plików. Dzięki filmowi wiemy dokładnie, jak będzie prezentować się zawartość tego ekskluzywnego wydania.

Przypomnijmy, że kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem daty premiery, do sieci wyciekła pełna zawartość edycji kolekcjonerskiej (podobnie było z edycją standardową). W pudełku znajdziemy między innymi 25-centymetrową figurkę głównego bohatera, a całość zostanie opakowana w designerskie pudełko, które wygląda na wyciągnięte bezpośrednio ze świata gry. Poznaliśmy także ceny wszystkich dostępnych edycji - za wydanie kolekcjonerskie na PC, Xboksie One lub PlayStation 4 przyjdzie nam zapłacić niespełna 750 złotych.

Ogromną niespodzianką dla fanów było pojawienie się na scenie Keanu Reevesa, aktora znanego między innymi z ról w Matrixie czy Johnie Wicku. Artysta współpracował z CD Projektem przy tworzeniu tytułu, dzięki czemu zobaczymy jego twarz w grze. Premiera Cyberpunk 2077 odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku. Tytuł trafi na wszystkie wiodące konsole obecnej (a może i przyszłej) generacji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk na szczycie listy bestsellerów Steama
  3. Znamy cenę i edycje gry Cyberpunk 2077
  4. Cyberpunk 2077 - data premiery ogłoszona! Keanu Reeves w zwiastunie i grze