Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 01:39

autor: aadamus

Cyberpunk 2077 już na szczycie listy bestsellerów Steama

Prezentacja Microsoftu w czasie tegorocznych targów E3 zaowocowała ujawnieniem długo wyczekiwanej daty premiery Cyberpunka 2077 i uruchomieniem pre-orderów. Od tego momentu gra bije rekordy popularności. Tytuł od CD Projekt RED znajduje się obecnie na pierwszym miejscu listy bestsellerów Steama.

Cyberpunk 2077 w pierwszym dniu przedsprzedaży trafił na listę bestsellerów Steama. - Cyberpunk 2077 już na szczycie listy bestsellerów Steama - wiadomość - 2019-06-10
Cyberpunk 2077 w pierwszym dniu przedsprzedaży trafił na listę bestsellerów Steama.

Do największych atrakcji tegorocznej konferencji E3 Microsoftu śmiało można zaliczyć Cyberpunk 2077 od rodzimego studia CD Projekt RED. W czasie prezentacji aktor Keanu Reeves zdradził, że gra pojawi się na rynku 16 kwietnia 2020 roku. Krótko po tym wydarzeniu ruszyła lawina zainteresowania i tytuł - w pierwszym dniu przedsprzedaży - trafił na szczyt listy bestsellerów platformy Steam.

Każdy zainteresowany może zakupić Cyberpunk 2077 – w wersji podstawowej oraz kolekcjonerskiej – za pośrednictwem oficjalnej strony tytułu. Z zawartością konkretnych edycji oraz ich cenami zapoznać się można tutaj. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na PC-tach, oprócz wspomnianego już Steama, można również wybrać inną platformę cyfrowej dystrybucji (GOG.com oraz Epic Games Store) lub wersję pudełkową. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tej drugiej opcji nie otrzymamy płyty z grą, a jedynie kod do aktywacji produktu na GOG.com. Tytuł otrzyma pełną, polską wersję językową.

Warto wspomnieć, że Cyberpunk 2077 to RPG akcji osadzone w realiach science fiction. Produkcja została zapowiedziana w 2012 roku. Od tego czasu zainteresowanie tytułem stale rośnie, o czym świadczyć może między innymi, prawie 16 milionów wyświetleń pod opublikowanym w sierpniu 2018 roku 48-minutowym zapisem rozgrywki. Za niecały rok dowiemy się czy gra udźwignie ciężar oczekiwań, jakie ma względem niej społeczność.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077