Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2019, 17:40

autor: qjin

Znamy datę premiery Zombie Army 4. Zobacz edycję kolekcjonerską z obrzydliwą figurką

Poznaliśmy datę premiery gry Zombie Army 4: Dead War. Trafi ona do sprzedaży na początku lutego 2020 roku na PC (na wyłączność sklepu Epic Games) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Ujawniono również edycję kolekcjonerską z obrzydliwą figurką rekina.

Fani krwawej rzezi i serii studia Rebellion mają czego wyczekiwać na początku 2020 roku - Znamy datę premiery Zombie Army 4. Zobacz edycję kolekcjonerską z obrzydliwą figurką - wiadomość - 2019-10-15
Fani krwawej rzezi i serii studia Rebellion mają czego wyczekiwać na początku 2020 roku

Studio Rebellion udostępniło nowe zwiastuny prezentujące grę Zombie Army 4: Dead War. Pierwszy z nich zapowiada krwawą jatkę z nazistowskimi zombie w trybie kooperacji oraz ujawnia datę premiery, ustaloną na 4 lutego 2020 roku. Drugi przedstawia z kolei edycję kolekcjonerską zawierającą 60-stronicowy artbook, 25-centymetrową figurkę rekina-zombie, ścieżkę dźwiękową, pakiet nieumarłego lotnika do wykorzystania w rozgrywce oraz specjalny steelbook i duże pudełko z grafikami z gry, w którym schowamy całą zawartość. Będzie ona dostępna tylko w wersji na konsole obecnej generacji, a cena sugerowana nie jest jeszcze znana.

Dzisiejsze ogłoszenia dotyczące Zombie Army 4: Dead War przynoszą również uruchomienie przedsprzedaży. Dostępne są, oprócz najdroższej edycji kolekcjonerskiej, trzy wydania: podstawowe, Deluxe i Super Deluxe z przepustką sezonową. Różnią się one dodatkową zawartością, np. pakietami i skórkami broni, pakietami dla postaci i specjalnymi misjami. Ceny sugerowane zostały wyznaczone odpowiednio na 169 zł, 209 zł oraz 279 zł. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej oraz karcie produktu w sklepie Epic Games.

Oto wizualizacja zawartości edycji kolekcjonerskiej - Znamy datę premiery Zombie Army 4. Zobacz edycję kolekcjonerską z obrzydliwą figurką - wiadomość - 2019-10-15
Oto wizualizacja zawartości edycji kolekcjonerskiej

Zombie Army 4: Dead War jest kolejną odsłoną spin-offu serii Sniper Elite. Najwyraźniej popularność gier kooperacyjnych (dla maksymalnie czterech graczy) studia Rebellion, w których zmagamy się z hordami zombie, ciągle się utrzymuje. Nadchodzący tytuł ma kontynuować wydarzenia znane z trylogii Zombie Army i akcja przeniesie graczy na tereny Włoch w alternatywnej wersji 1946 roku.

Gra wyjdzie tego samego dnia na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Edycja komputerowa będzie dostępna na czasową wyłączność sklepu Epic, która najprawdopodobniej potrwa rok.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Zombie Army 4: Dead War

Zombie Army 4: Dead War