Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2018, 18:08

autor: "Vergil"

Konkrety na temat The City That Never Sleeps – DLC do gry Spider-Man

Spider-Man od Insomniac Games jeszcze w tym roku otrzyma trzy rozszerzenia, które razem stworzą opowieść zatytułowaną The City That Never Sleeps. Twórcy podzielili się nie tylko informacjami na temat zawartości pierwszego odcinka, lecz również zdradzili, kiedy możemy spodziewać się premier dodatków.

Na nieco ponad tydzień przed premierą gry Spider-Man ekipa Insomniac Games podzieliła się konkretami na temat DLC do tej produkcji. Autorzy zdradzili nie tylko fabułę pierwszego dodatku, który wraz z dwoma kolejnymi stworzy opowieść zatytułowaną The City That Never Sleeps, lecz także ich daty premier. Nim przejdziemy do omówienia ujawnionych przez twórców informacji, przypomnijmy, że omawiana produkcja zmierza na PlayStation 4, a jej premiera odbędzie się 7 września; nad Wisłą tytuł otrzyma pełną lokalizację.

Na pajęczynach pobujamy się po Nowym Jorku nie tylko w podstawowej wersji gry Spider-Man, lecz również w trzech rozszerzeniach. - Konkrety na temat The City That Never Sleeps – DLC do gry Spider-Man - wiadomość - 2018-08-28
Na pajęczynach pobujamy się po Nowym Jorku nie tylko w podstawowej wersji gry Spider-Man, lecz również w trzech rozszerzeniach.

W trakcie zabawy w podstawowej wersji gry od czasu do czasu natkniemy się na wskazówki pozostawione przez Felicię Hardy, znaną również jako Black Cat. Będzie z nich wynikać, że wodząca Człowieka-Pająka za nos kobieta powróciła do Nowego Jorku. W pierwszym epizodzie The City That Never Sleeps, czyli The Heist, którego premierę przewidziano na 23 października, dojdzie do spotkania obojga bohaterów. Add-on ma zaoferować nowe misje i wyzwania, trzy bonusowe stroje dla naszego podopiecznego, a także niewidzianych wcześniej adwersarzy. Opowiedziana w nim historia będzie kontynuowana w kolejnym rozszerzeniu zatytułowanym Turf Wars, które ma trafić do sprzedaży w listopadzie 2018 roku. W grudniu zadebiutuje natomiast ostatni rozdział tej historii, czyli Silver Lining.

Korzystając z okazji, przypomnijmy, że Insomniac Games zakończyło pracę nad Spider-Manem pod koniec lipca; wcześniej autorzy podzielili się natomiast strzępkami informacji na temat roli, jaką w omawianej pozycji odegrają Miles Morales oraz Mary Jane Watson. Poza tym ostatnio dowiedzieliśmy się co nieco na temat grupy Sinister Six, skradania się, znajdziek i akrobacji, a także długości i rozmiaru gry.

  1. Strona internetowa gry Spider-Man
  2. Spider-Man na PS4 – wypełni pustkę po serii Batman: Arkham?
  3. Marvel's Spider-Man na PS4 – jak w Batmanie, tylko lepiej?