Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2011, 19:50

autor: Olek

Kolekcjonerska edycja gry Sonic Generations

Jesienią do europejskich sklepów trafi limitowana kolekcjonerska edycja gry Sonic Generations. W zestawie znajdą się m.in. figurka z klasycznym i nowoczesnym Sonikiem, album z nigdy niepublikowanymi ilustracjami oraz indywidualnie numerowana złota obrączka.

Firma SEGA ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Sonic Generations, która jesienią trafi do europejskich sklepów. W zestawie znajdzie się m.in. figurka z dwoma wcieleniami kolczastego herosa, pamiątkowa złota obrączka z wybitym indywidualnym numerem oraz książka prezentująca niepublikowane dotąd szkice i rysunki koncepcyjne związane z Sonikiem a także jego kompanami.

Sonic Generations to zapowiadana na listopad nowa odsłona kultowej serii zręcznościówek, która w tym roku obchodzi 20. urodziny. SEGA chce godnie uczcić jubileusz marki, a gra wydaje się najlepszym sposobem. Ekipa studia Sonic Team pod wodzą Takashiego Iizuki planuje połączenie klasycznych wątków i scenerii z możliwościami udoskonalonego silnika graficznego Hedgehog Engine. Wszystko to okraszone ma być wartką akcją i emocjonującą rozgrywką.

Kolekcjonerska edycja gry Sonic Generations - ilustracja #1

Japoński wydawca nie zapomina też o rzeszy zagorzałych fanów Sonika i spółki. Specjalnie z myślą o nich przygotowana zostanie limitowana kolekcjonerska edycja Sonic Generations. Poza grą w pudełku znajdą się:

  1. figurka przedstawiająca klasycznego i nowoczesnego Sonika,
  2. złota obrączka z indywidualnym numerem,
  3. album „20 Years of Sonic Art”,
  4. płyta CD „20th Anniversary Sonic Soundtrack”,
  5. film dokumentalny „History of Sonic: Birth of an Icon”,
  6. kody uprawniające do pobrania bonusowych materiałów do gry.

Niestety, edycja kolekcjonerska Sonic Generations dostępna będzie wyłącznie z grą w wersjach na konsole PlayStation 3 lub Xbox 360. Posiadacze kieszonkowej Nintendo 3DS, na której również zagości nowa odsłona przygód Sonika, będą musieli obejść się smakiem. Wciąż niewiele wiadomo też o losach pecetowej wersji tytułu, na której ślad natrafiono w dokumentach firmy SEGA.