Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2008, 12:13

autor: aRusher

Kolejny dodatek do Burnout Paradise – Toy Cars

Kilka tygodni temu, z informacji podanych na oficjalnej stronie studia Criterion Games (odpowiedzialnego za serię Burnout) dowiedzieliśmy się o kolejnych czterech nadchodzących dodatkach do Burnout Paradise – najświeższej odsłony cyklu. Wśród oznaczonych numerami od 4 do 7 „paczek” znajduje się między innymi Legendary Cars, o którym pisaliśmy zaledwie tydzień temu. Natomiast już dziś znamy zawartość kolejnego rozszerzenia.

Kilka tygodni temu, z informacji podanych na oficjalnej stronie studia Criterion Games (odpowiedzialnego za serię Burnout) dowiedzieliśmy się o kolejnych czterech nadchodzących dodatkach do Burnout Paradise – najświeższej odsłony cyklu. Wśród oznaczonych numerami od 4 do 7 „paczek” znajduje się między innymi Legendary Cars, o którym pisaliśmy zaledwie tydzień temu. Natomiast już dziś znamy zawartość kolejnego rozszerzenia – na początku przyszłego roku (według wcześniejszych zapowiedzi) do Paradise City trafią Toy Cars – stylizowane na zabawki kolorowe samochodziki w liczbie dziewięciu.

Kolejny dodatek do Burnout Paradise – Toy Cars - ilustracja #1
Robert też chce być sławny na całym świecie...

Niestety, póki co nie wiadomo, czy Toy Cars będą miały jakieś szczególne właściwości (jak np. Jansen 88 Special z poprzedniego rozszerzenia, który mógł unosić się nad ziemią, schowawszy uprzednio koła). Jednak czerwony kolos na zdjęciu wyżej wygląda na przynajmniej dwa razy większego od przeciętnego pojazdu – osobiście nie mogę się doczekać spektakularnych kraks z jego udziałem.

Kolejny dodatek do Burnout Paradise – Toy Cars - ilustracja #2

Kiedy możemy spodziewać się informacji o pozostałych dwóch dodatkach? Zgodnie z wypowiedzią przedstawiciela Criterion Games – za tydzień. Twórcy naprawdę nie chcą dać graczom zapomnieć o swoim najgorętszym tytule. Dotychczas posiadaczom Xboxów 360 i PS3 do ściągnięcia udostępnione zostały rozszerzenia Cagney (wzbogacające grę o 2 nowe samochody, 70 wyzwań i dodatkowe tryby rozgrywek wieloosobowych) oraz Bikes (zgodnie z tytułem oddający pod naszą opiekę wcześniej nieobecne w grze motocykle). Wyłącznie dla konsol PS3 wydano natomiast PlayStation Trophies, który dodaje możliwe do zdobycia Trofea (odpowiednik Achievementów z X360).

Kolejny dodatek do Burnout Paradise – Toy Cars - ilustracja #3

Właściciele konsol nowej generacji mogą się cieszyć grą Burnout Paradise już od niemalże roku. Jeśli jeszcze gry nie posiadasz, a jesteś nią zainteresowany, zapoznaj się z licznymi materiałami Gry-OnLine na jej temat: wpisem encyklopedycznym, recenzjami (tekstową i filmową) bądź materiałami video. Jeśli natomiast grasz wyłącznie na PeCecie, zapraszam do przeczytania zapowiedzi najnowszej części tej świetnej serii – wersja dla komputerów osobistych ukaże się na rynku w lutym przyszłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.