Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2011, 10:25

autor: Sarge

Kolejne części serii Tony'ego Hawka w planach

Katastrofalne wyniki sprzedaży ostatnich odsłon skaterskiej serii sygnowanej nazwiskiem Tony’ego Hawka mogły poddawać w wątpliwość powstawanie ewentualnej kontynuacji. Nic bardziej mylnego – sam zainteresowany potwierdza, że takowa jest w planach.

Katastrofalne wyniki sprzedaży ostatnich odsłon skaterskiej serii sygnowanej nazwiskiem Tony’ego Hawka mogły poddawać pod wątpliwość powstawanie ewentualnej kontynuacji. Nic bardziej mylnego – sam zainteresowany potwierdza, że takowa jest w planach.

Czytamy o tym w jednym z najnowszych wpisów na Twitterze popularnego mistrza deskorolki. Przypomina on o mającej miejsce w październiku premierze Tony Hawk: SHRED (ostatniego wydania cyklu) i zapowiada, że planowane są następne odsłony.

Kolejne części serii Tony'ego Hawka w planach - ilustracja #1
Ostatnia część serii sprzedała się bardzo słabo

Oczywiście na razie trudno mówić o jakichkolwiek konkretach, ale jeśli nadal należycie do fanów omawianej marki, powyższa wiadomość powinna być dla Was prawdziwą ulgą. Mało kto wierzył ostatnio, że firma Activision będzie chciała kontynuować serię, która w ostatnich latach nie przynosi żadnych zysków i notuje regularny spadek popularności.

Jednocześnie cały czas trzeba pamiętać o tym, że dopóki nie mamy do czynienia z oficjalną zapowiedzią, niczego nie możemy być pewni. Tony Hawk zawsze obejmował jednak pieczę nad kolejnymi projektami, więc możemy wierzyć w to, że jest na bieżąco z aktualnym statusem „swoich” gier.

Powyższą wiadomość zdaje się zresztą potwierdzać niedawna wypowiedź Erica Hirshberga, dyrektora ds. sprzedaży w Activision. Można było z niej wyczytać, że wydawca zamierza pomóc odbudować dawną pozycję serii, co by zdecydowanie zaprzeczało teorii definitywnego zrezygnowania z jej rozwoju. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalny komunikat w tej sprawie.