Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2010, 18:15

Kane & Lynch 2: Dog Days - data premiery i nowy zwiastun

Firmy Square Enix oraz IO Interactive uruchomiły zaktualizowaną wersję oficjalnej strony internetowej gry akcji Kane & Lynch 2: Dog Days, ujawniając w ten sposób oficjalną datę premiery kolejnych przygód dwójki przestępców z wyrokami śmierci.

Firmy Square Enix oraz IO Interactive uruchomiły zaktualizowaną wersję oficjalnej strony internetowej gry akcji Kane & Lynch 2: Dog Days, ujawniając w ten sposób oficjalną datę premiery kolejnych przygód dwójki przestępców z wyrokami śmierci.

Kontynuacja udanej strzelaniny TPP Kane & Lynch: Dead Man wydanej pod koniec 2007 roku, trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 24 sierpnia bieżącego roku. Debiut europejski odbędzie się trzy dni później (27 sierpnia). Produkcja zostanie wydana w wersjach na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Kane & Lynch 2: Dog Days - data premiery i nowy zwiastun - ilustracja #1

Na łamach serwisu możecie się również natknąć na nowy zwiastun Kane & Lynch 2: Dog DaysWelcome to Shangai. Został on zaprezentowany w dwóch wersjach: krótkiej (dostępnej dla wszystkich) oraz wydłużonej, którą odblokujecie rejestrując się na łamach serwisu (znajdziecie ją również na Youtube). W przyszłości osoby, które założą swoje konta uzyskają również dostęp do dodatkowej zawartości.

Dlaczego warto się zapoznać z wydłużonym trailerem? To proste. Mianowicie, jest on źródłem kilku dodatkowych scen pochodzących z właściwej rozgrywki. Dzięki temu możemy zobaczyć jak będzie się prezentować kontynuacja przygód Kane’a i Lyncha. Już teraz możemy być pewni, że nie zabraknie w niej efektownych strzelanin i pościgów utrzymanych w stylu kina azjatyckiego – pokrywa się to z ostatnimi zapowiedziami twórców. Ponownie będziemy mieć również do czynienia z brutalną pozycją, przeznaczoną wyłącznie dla dorosłych graczy. Square Enix udostępniło także kilka nowych zrzutów ekranowych, które również znajdziecie na podanej stronie.

Scenariusz drugiej części Kane & Lynch przeniesie gracza na tereny Szanghaju, jednego z największych i zarazem najbardziej skorumpowanych miast Chińskiej Republiki Ludowej. Tym razem główna rola w historii przypadnie schizofrenicznemu Lynchowi, co ukaże przedstawioną akcję z nieco innej perspektywy. Produkcja zaoferuje m.in. możliwość ukończenia Kampanii, a także rozgrywkę w trybie kooperacji (zarówno sieciowej, jak i offline). Nie zabraknie ponadto wyszukanego multiplayera oraz opcji Arcade. Nieco więcej na temat gry znajdziecie w tym miejscu. Uwadze pecetowców polecamy zapoznanie się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi.