Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2013, 20:00

autor: Orlov

Jesienna wyprzedaż na Steamie rozpoczęta

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się kolejna edycja corocznej jesiennej wyprzedaży w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam. Okres promocyjny potrwa do 3 grudnia.

Jesienna wyprzedaż na Steamie rozpoczęta - ilustracja #1

Dziś o godzinie 19:00 rozpoczęła się tegoroczna edycja jesiennej wyprzedaży w serwisie Steam – jednej z największych platform dystrybucji cyfrowej. To idealny moment, by za atrakcyjną cenę rozszerzyć swoją kolekcję gier o nowe tytuły.

Oferty dzienne – 27.11

Tzw. „Daily Deals” to trwające dobę obniżki cen na wybraną grupę tytułów. Pierwszego dnia wyprzedaży przeceniono następujące tytuły:

Błyskawiczne oferty – 27.11, godziny 19:00 – 3:00

Trwające po osiem godzin “Flash Sales” to obniżki na wybrane cztery gry z oferty sklepu. W pierwszej ich puli znajdują się:

  • Crysis 2: Maximum Edition – 8,74 euro (ok. 36 zł; obniżka o 75%)
  • Hammerwatch – 3,09 euro (ok. 13 zł; obniżka o 66%)
  • Space Hulk – 9,51 euro (ok. 40 zł; obniżka o 66%)
  • Castle Story – 12,72 euro (ok. 53 zł; obniżka o 33%)

Wymienione przez nas gry to nie wszystkie, które doczekały się przeceny. Podczas zakupów pamiętajcie, by do ostatnich godzin trwania Jesiennej Wyprzedaży wstrzymać się z zakupem gier, które nie zostały jeszcze objęte Dzienną lub Błyskawiczną ofertą – do ostatnich chwil akcji istnieje duże prawdopodobieństwo, że dany tytuł trafi do którejś z nich, co oznacza jeszcze większą obniżkę ceny.