Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2022, 11:49

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Jak dobrze znasz skille postaci z LoL-a? Tu możesz się sprawdzić

Gracz LoL-a stworzył stronę, na której sprawdzicie swoją wiedzę na temat umiejętności bohaterów gry. Zasady quizu są banalnie proste, choć jego rozwiązanie może sprawić problem.

Źródło: www.leagueoflegends.com

W League of Legends jest mnóstwo postaci i jeszcze więcej umiejętności (aktualnie sporo ponad 600). Jeden z graczy stworzył quiz, który pozwoli Wam sprawdzić swoją wiedzę na ten temat.

Gracze LoL-a testują wiedzę

Quiz znajdziecie na stronie League Skill Issue. Jego zasady są banalnie proste – musicie dopasować jedną z widocznych na ekranie ikon do nazwy umiejętności. Każde podejście rozpoczynacie z trzema życiami, a ich utrata oznacza oczywiście porażkę.

Jak dobrze znasz skille postaci z LoL-a? Tu możesz się sprawdzić - ilustracja #1

Aktualnie quiz można rozwiązywać na dwóch poziomach trudności: Nowicjusz oraz Weteran. Różnią się one liczbą widocznych na ekranie ikonek. Łatwiejszy poziom ma ich dziewięć, zaś trudniejszy szesnaście. Co ważne, w quizie zawarte są również umiejętności pasywne.

Gracze LoL-a szybko wciągnęli się w zabawę, chwaląc się wynikami. Jeden z najwyższych, o ile nie najwyższy do tej pory, to 509 prawidłowo odgadniętych umiejętności. League Skill Issue wypróbował również jeden z pracowników Riot Games, który pochwalił Evanescent, autora strony, za pomysł.

Możemy się spodziewać, że strona uzyska jeszcze kilka usprawnień, jako że gracze zwracali uwagę na powtarzające się umiejętności oraz podrzucali pomysły, by urozmaicić rozgrywkę, np. wprowadzając ograniczenie czasowe.

  1. W League Skill Issue zagracie tutaj

Alternatywa dla League Skill Issue

Jeżeli podobają się Wam tego typu gry, to bardzo możliwe, że przypadnie Wam do gustu również LoLdle. Można powiedzieć, że jest to LoL-owa wersja Wordle, gdzie odgadujecie postać bez żadnych wskazówek. Dostępne są także inne tryby gry, takie jak zgadywanie czempiona po ilustracji, cytacie czy umiejętności.

W przeciwieństwie do League Skill Issue, LoLdle ma ograniczoną liczbę podejść. Po rozwiązaniu każdej z zagadek musicie czekać do północy, by spróbować swoich sił ponownie.

  1. Jak przestałem się martwić i wróciłem do League of Legends
  2. Najlepsze darmowe gry 2022 roku – top 100 gier free-to-play
  3. Uczciwy free-to-play. Darmowe gry, które nie naciągają na kasę