Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2013, 11:29

autor: Góral

Jagged Alliance Online ukaże się w tym miesiącu na Steamie. Gra otrzyma wiele poprawek

Studio Cliffhanger Productions, deweloper gry Jagged Alliance Online, poinformowało, że pod koniec bieżącego miesiąca na Steamie ukaże się ulepszona wersja produkcji z zeszłego roku. Tytuł otrzyma szereg zmian i usprawnień.

Jagged Alliance Online zadebiutowało na rynku we wrześniu zeszłego roku. Tytuł nie spełnił pokładanych w nim nadziei, więc postanowiono poprawić wiele niedziałających zbyt dobrze elementów i wypuścić grę ponownie, tym razem na Steamie.

Nowa wersja Jagged Alliance Online ukaże się pod koniec kwietnia na Steamie. - Jagged Alliance Online ukaże się w tym miesiącu na Steamie. Gra otrzyma wiele poprawek - wiadomość - 2013-04-10
Nowa wersja Jagged Alliance Online ukaże się pod koniec kwietnia na Steamie.

Premiera nowej wersji w sklepie firmy Valve nastąpi w tym miesiącu. W związku z tym, twórcy ze studia Cliffhanger Productions poinformowali o kilku zmianach, których gra doczeka się w tej edycji.

Najważniejsze usprawnienia to:

  • ulepszony system free-to-play. Wszystkie znane taktyki typu „pay-to-win” zostały usunięte. Przedmioty ze sklepu można teraz zdobyć w łatwiejszy sposób, bez konieczności ich kupowania;
  • lepszy balans klas postaci, bardziej rozbudowany system modyfikacji swoich podopiecznych;
  • mapy PvP kładące większy nacisk na taktykę;
  • najemnicy i ich zaopatrzenie są automatycznie regenerowane po każdej misji;
  • nowe zasady zadawania ciosów krytycznych, kolejne bronie i wyposażenie;
  • usprawniona sztuczna inteligencja.

Jagged Alliance Online to kolejna odsłona popularnej serii turowych gier strategicznych. Za produkcję odpowiedzialna jest ekipa Cliffhanger Productions, która obecnie pracuje także nad Shadowrun Online. Tytuł ukazał się w zeszłym roku, lecz nie był to produkt w pełni dopracowany, więc postanowiono go naprawić i wydać na Steamie. Premiera nowej edycji odbędzie się pod koniec kwietnia, jednak nie ujawniono jeszcze dokładnej daty.