Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2012, 18:21

autor: Ender

Jagged Alliance Online – premiera finalnej wersji gry oraz nowy trailer

Otwarte beta-testy przeglądarkowej turowej gry strategicznej Jagged Alliance Online dobiegły końca. Producent tytułu udostępnił już jego finalną wersję, a także nowy trailer.

Otwarte beta-testy przeglądarkowego Jagged Alliance Online trwały ponad pół roku, przez ten czas wszyscy chętni mieli okazję przekonać czy kontynuacja znanej pecetowej serii strategii turowych sprawdzi się w formacie free-to-play. Producent gry, którym jest niemieckie studio Cliffhanger Productions, a także będąca jego wydawcą firma Gamigo, ogłosili wspólnie zakończenie długich testów. Deweloper udostępnił już finalną wersję tytułu, w którą można zagrać logując się na oficjalnej stronie.

Twórcy zapewniają, że przez ostatnie kilka miesięcy pracowali intensywnie nad poprawkami oraz nowymi rozwiązaniami, proponowanymi przez aktywną społeczność graczy. Wśród dodanych w ostatnim czasie opcji wymieniają, między innymi, możliwość modyfikowania broni i ekwipunku oraz resetowania umiejętności najemników. Nowością jest również wirtualny sklep, w którym kupimy przedmioty w czasie trwania misji. Co więcej, w najbliższych miesiącach możemy oczekiwać kolejnych nowości i zmian. Warto dodać, że z okazji premiery Jagged Alliance Online w sieci opublikowano także nowy trailer, który zobaczymy poniżej.

  1. Oficjalna strona gry