Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2012, 09:45

autor: Sarge

Data premiery darmowej gry Banner Saga Factions

Poznaliśmy przybliżoną datę wydania gry free to play Banner Saga Factions. Produkcja stanowi swego rodzaju przedsmak The Banner Saga - pełnoprawnego, turowego RPG, którego deweloping został niedawno sfinansowany za pośrednictwem serwisu Kickstarter.

Niezależne studio Stoic ogłosiło przybliżony termin premiery Banner Saga Factions. Jest to produkcja free to play, stanowiąca niejako część nadchodzącej gry The Banner Saga, która ukaże się na początku 2013 roku.

Data premiery darmowej gry Banner Saga Factions - ilustracja #1
Walka w grach The Banner Saga oraz Banner Saga Factions

Według najnowszych informacji ujawnionych przez dewelopera, Banner Saga Factions pojawi się na początku listopada bieżącego roku na PC oraz Maca. Niestety nie podano bardziej dokładnej daty. Z czasem gra trafi także na iPada oraz nadchodzącą konsolę Ouya, ale nie jest znany choćby przybliżony termin wydania tych edycji.

Banner Saga Factions to gra free to play koncentrująca się na trybie multiplayer i samej walce zaczerpniętej z The Banner Saga – pełnoprawnej produkcji reprezentującej gatunek turowego RPG. Twórcy zdecydowali się wydać Banner Saga Factions jako swego rodzaju przedsmak głównego produktu, który stanie się dostępny na początku przyszłego roku. Darmowy tytuł zostanie pozbawiony jakiejkolwiek fabuły, czy bardziej skomplikowanego systemu rozgrywki.