Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2011, 11:38

autor: Hed

Impreza Barcraft już w niedzielę – obejrzyj mecz StarCrafta w klubie i pogadaj z mistrzem esportu

Co powiecie na wypad do knajpy, aby obejrzeć profesjonalny mecz w StarCrafta? Takie atrakcje szykują organizatorzy imprezy Barcraft, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w Krakowie. Na miejscu pojawi się jeden z najlepszych zawodników esportowych w Polsce – Tomasz „Tarson” Boroń.

W najbliższą niedzielę odbędzie się impreza Barcraft, która powinna zainteresować fanów esportu oraz StarCrafta. W krakowskim klubie Albo Tak będzie można obejrzeć relację z międzynarodowych rozgrywek w grę firmy Blizzard, a przy okazji pogadać ze znajomymi i spożyć lokalne trunki. To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na zainteresowanych – szczegóły znajdziecie poniżej.

Organizatorzy imprezy chcą uchwycić klimat wypadu do knajpy na wspólne oglądanie meczu. W klubie Albo Tak będziemy mogli rozsiąść się przy jednym ze stolików na przestronnej sali i oglądać zmagania mistrzów na ekranie z projektorem. Spotkanie poprowadzi jeden z najlepszych esportowców w Polsce - Tomasz „Tarson” Boroń.

Impreza Barcraft już w niedzielę – obejrzyj mecz StarCrafta w klubie i pogadaj z mistrzem esportu - ilustracja #1

Kolejną atrakcją dla przybyłych będzie turniej Midnight King, w którym udział wezmą zapisane osoby. Organizatorzy szykują też specjalną promocję dla fanów przedsięwzięcia z Facebooka - warto więc zajrzeć na profil Barcraftu w znanym serwisie społecznościowym i odwiedzić oficjalną stronę imprezy. Co sądzicie o tym pomyśle? Dajcie znać w komentarzach i wpadnijcie w niedzielę do Albo Tak.

  1. Oficjalna strona imprezy Barcraft

Ostatnia aktualizacja: 2011-11-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.