Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2011, 12:49

autor: Kono

Paczka gier niezależnych na Steamie z okazji pierwszych urodzin Super Meat Boy'a

Z okazji pierwszej rocznicy wydania Super Meat Boy'a na serwisie Steam pojawił się pakiet Super Meatboy Anniversary Pack, który oferuje graczom spory zestaw gier niezależnych.

Zespół Team Meat ogłosił, że z okazji pierwszej rocznicy wydania gry Super Meat Boy na serwisie Steam pojawił się specjalny zestaw gier. Wśród nich znajdziemy kilka gier niezależnych, ścieżki dźwiękowe oraz jeden „duży” tytuł, czyli Half-Life 2.

Paczka gier niezależnych na Steamie z okazji pierwszych urodzin Super Meat Boy'a  - ilustracja #1

W skład pakietu Super Meatboy Anniversary Pack wchodzą:

Cały zestaw kosztuje 22,59 euro (około 100 złotych) i jest to przecena o 75 procent. Jeśli chcemy kupić tylko jeden tytuł z pakietu to wtedy obniżka wynosi 50 procent. Oferta najprawdopodobniej będzie tymczasowa, jednak aktualnie nie wiemy kiedy się zakończy.

Fani produkcji niezależnych z pewnością mają już większość tych tytułów w kolekcji. Jeśli jednak chcielibyście rozpocząć swoją przygodę z grami mniej znanych, jednak niemniej ambitnych twórców, to Super Meatboy Anniversary Pack wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.