Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2019, 12:35

autor: AlexB

Humble Neptunia Bundle oraz nowe sterowniki od Intela i AMD - wieści

Dziś piszemy o paczce Humble Bundle z grami z cyklu Neptunia oraz sterownikach graficznych od firm Intel i AMD. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Humble Neptunia Bundle

Cykl Neptunia powinien przypaść do gustu fanom anime. - Humble Neptunia Bundle oraz nowe sterowniki od Intela i AMD - wieści - wiadomość - 2019-02-27
Cykl Neptunia powinien przypaść do gustu fanom anime.

Na stronie Humble Bundle przez następne pięć dni będzie można zakupić kolejną paczkę z grami. Tym razem znajdują się w niej produkcje z cyklu Neptunia – serii jRPG-ów o bohaterskich dziewczynach przeżywających różne przygody, mocno utrzymanej w mangowym stylu. Tradycyjnie zestaw posiada trzy progi cenowe. Poniżej znajdziecie spis tytułów, jakie się w nich znajdują.

Co najmniej 1 dolar (około 4 złote)

Co najmniej 7,12 dolara (około 27 złotych)

Co najmniej 12 dolarów (około 45 złotych)

Jak zwykle w przypadku Humble Bundle, część pieniędzy wydanych na paczkę z grami z serii Neptunia można przeznaczyć na charytatywność. W tym miesiącu głównym celem zbiórki jest organizacja charity: water, która zajmuje się zapewnianiem dostępu do czystej wody najbardziej potrzebującym.

Sterowniki Intel Graphics Driver DCH 25.20.100.6577

Nowy dodatek do szóstej Cywilizacji będzie działał lepiej dzięki nowym sterownikom od Intela. - Humble Neptunia Bundle oraz nowe sterowniki od Intela i AMD - wieści - wiadomość - 2019-02-27
Nowy dodatek do szóstej Cywilizacji będzie działał lepiej dzięki nowym sterownikom od Intela.

Firma Intel wypuściła nowe sterowniki do swoich kart grafiki - Intel Graphics Driver DCH 25.20.100.6577. Ulepszają one działanie Sid Meier’s Civilization VI: Gathering Storm, Dirt Rally 2.0, Arma III, Onimusha: Warlords, Unruly Heroes, Corda Octave, Ace Combat 7: Skies Unknown i Apex Legends na określonych układach „niebieskich”. Ponadto naprawiają między innymi błędne wyświetlanie obrazu w przeglądarce Edge oraz grze Final Fantasy XV, pojawianie się czarnych paneli po instalacji sterowników oraz problemy z zapisaniem rotacji ekranu przy wielomonitorowych konfiguracjach. Pełną zawartość sterowników Intel Graphics Driver DCH 25.20.100.6577, jak i listę znanych problemów, znajdziecie tutaj. Z kolei w tym miejscu jest link do ich ściągnięcia.

Sterowniki AMD Radeon Adrenalin 2019 Edition 19.2.3

Sterowniki od AMD powinny dać dodatkowego kopa Dirt Rally 2.0. - Humble Neptunia Bundle oraz nowe sterowniki od Intela i AMD - wieści - wiadomość - 2019-02-27
Sterowniki od AMD powinny dać dodatkowego kopa Dirt Rally 2.0.

Swoje nowe sterowniki graficzne wypuściła również firma AMD. Nazywają się one Radeon Adrenalin 2019 Edition 19.2.3 i również dodają wsparcie dla Dirt Rally 2.0 (na kartach Radeon RX Vega 64 tytuł ma działać nawet o 3% lepiej). Ponadto zwiększają generalną wydajność na procesorach mobilnych AMD Ryzen, a także poprawiają między innymi wyświetlanie modelów postaci w Battlefieldzie V oraz eliminują problem związany z zawieszaniem lub wyłączaniem się programu ReLive podczas korzystania z VR przez długi czas. Pełną listę zmian wprowadzonych przez sterowniki AMD Radeon Adrenalin 2019 Edition 19.2.3, spis znanych błędów oraz linki do ściągnięcia znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
 2. Overwatch
 3. ZED
 4. Lust from Beyond
 5. GTFO
 6. Darksiders III
 7. The Bard's Tale Trilogy
 8. We. the Revolution
 9. The Sims 4: StrangerVille
 10. Starpoint Gemini 3
 11. Outward
 12. Deck of Ashes

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. We. the Revolution zwiastun rozgrywki #1
 2. VOEZ zwiastun #1
 3. The Sims 4: StrangerVille zwiastun #1
 4. The Occupation zwiastun #2
 5. Starpoint Gemini 3 zwiastun #1
 6. Mechstermination Force zwiastun #1
 7. Good Company zwiastun #1
 8. Grim Dawn: Forgotten Gods zwiastun #1
 9. Cytus II zwiastun #1
 10. Bonds of the Skies zwiastun #1
 11. Assault Android Cactus zwiastun #1
 12. Worse Than Death zwiastun #1
 13. Unearthing Mars 2: The Ancient War zwiastun #1
 14. Undead Horde zwiastun #1
 15. Treasure Stack zwiastun #1