Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2005, 11:53

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Harry Potter vs. Narnia

Mamy do czynienia z interesującą konkurencją dwóch światów – Narnii i dziedziny Harry’ego Pottera. Ze swej strony zapraszamy do lektury poradników do obu tych gier, które nie tylko wyczerpują pytania, jakie odnośnie rozgrywki można by zadać, ale również znakomicie ułatwią podjęcie decyzji o tym, która z nich bardziej na prezent od Aniołka się nada.

Okres przedświąteczny to okres wysypu wszelkiej maści gier, a pośród nich gier stworzonych z myślą o młodszych lub ciut starszych milusińskich. W tym roku mamy do czynienia z interesującą konkurencją dwóch światów – Narnii i dziedziny Harry’ego Pottera. Wprawdzie za Wielką Wodą pojedynek jest bardziej zauważalny – u nas Narnia pozostaje wciąż niedoceniona – niemniej jednak godzi się podkreślić, że oba te tytuły zdążyły się również u nas ukazać na tyle przed świętami, by mogły stanowić przemyślany, zaplanowany i zamówiony u Aniołka upominek na gwiazdkę.

My ze swojej strony zapraszamy zaś do lektury poradników do obu tych gier, które nie tylko wyczerpują pytania, jakie odnośnie rozgrywki można by zadać, ale również znakomicie ułatwią podjęcie decyzji o tym, która z nich bardziej na prezent od Aniołka się nada. :-)

Link: poradnik - Harry Potter i czara ognia.

Link: poradnik - Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa.