Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2013, 09:20

autor: qjin

Guild Wars 2 z darmowym weekendem 19-22 kwietnia

Firma ArenaNet, producent gry, ogłosiła, że 19-22 kwietnia odbędzie się darmowy weekend w Guild Wars 2. Klucze do triala będzie można zdobyć na kilku popularnych portalach. Kody trzeba potem zarejestrować na oficjalnej stronie internetowej gry.

W Polsce darmowy weekend będzie trwać od 19 do 22 kwietnia - Guild Wars 2 z darmowym weekendem 19-22 kwietnia - wiadomość - 2013-04-16
W Polsce darmowy weekend będzie trwać od 19 do 22 kwietnia

ArenaNet próbuje przyciągnąć do gry Guild Wars 2 kolejne osoby. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować nowego MMORPG-a tej firmy, w najbliższy weekend, 19-22 kwietnia, będziecie mieli szansę wziąć udział w darmowym teście produkcji.

Twórcy podjęli się współpracy z kilkoma znanymi stronami internetowymi, które będą dystrybuować klucze do darmowego weekendu w Guild Wars 2. Spora część z nich to portale poświęcone tematyce MMO.

Klucze uprawniające do wzięcia udziału w darmowym weekendzie w Guild Wars 2 można zdobyć w niniejszych serwisach:

Proszę mieć na uwadze, że liczba kluczy do triala jest ograniczona w każdym z wymienionych portali. Po zdobyciu kodu należy zarejestrować go na oficjalnej stronie gry.

Warto odnotować, że jeśli braliście udział w poprzednim darmowym weekendzie, w listopadzie 2012 roku, to otrzymacie dostęp od twórców także do tego testu. Wystarczy, że zaktualizujecie swojego klienta z grą, a gdy zdążyliście już go usunąć, to zalogujcie się na tej stronie internetowej i pobierzcie instalator jeszcze raz. Dostęp do zapowiedzianego darmowego weekendu zostanie przyznany automatycznie.

Do tej pory sprzedano ponad 3 miliony egzemplarzy Guild Wars 2 - Guild Wars 2 z darmowym weekendem 19-22 kwietnia - wiadomość - 2013-04-16
Do tej pory sprzedano ponad 3 miliony egzemplarzy Guild Wars 2

Guild Wars 2 zadebiutowało 28 sierpnia 2012 w angielskiej wersji językowej. Tytuł ukazał się w Polsce nakładem firmy CD Projekt. Gra od tamtej pory jest regularnie aktualizowana i wzbogacana o nową zawartość, czego doskonałym przykładem jest cykl Flame & Frost, którego ostatnia część, Retribution, wyjdzie 30 kwietnia.

Weekend w Guild Wars 2 rozpocznie się w najbliższy piątek o godzinie 21:01, a skończy w poniedziałek o 8:59 czasu polskiego.

Guild Wars to seria sieciowych gier RPG, która debiutowała w 2005 roku częścią Prophecies tylko na PC. Do tej pory ukazały się cztery odsłony pierwszego Guild Wars oraz prawowita kontynuacja, która stała się – w przeciwieństwie do poprzedniczek – pełnoprawnym MMORPG-iem. Studio ArenaNet skupia się aktualnie na regularnym ulepszaniu rozgrywki w Guild Wars 2 oraz rozszerzaniu przygód o pomniejsze dodatki. Na razie nie planuje większych rozszerzeń na miarę Nightfalla czy Factions – samodzielnych dodatków do „jedynki”.