Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2013, 09:27

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Guild Wars 2 - rozpoczęto darmowy weekend z grą

Studio ArenaNet rozpoczęło darmowy weekend z grą Guild Wars 2. Dodatkowo na oficjalnej stronie uruchomiono sprzedaż edycji Digital Heroic.

Rozpoczęto otwarty weekend z grą Guild Wars 2, który potrwa do godziny 5:59 w poniedziałek. Dzięki temu wszyscy chętni mogą przetestować możliwości oferowane przez ten tytuł. Jednocześnie firma ArenaNet, deweloper popularnego MMO, uruchomiła sprzedaż nowej edycji swojej produkcji – Digital Heroic.

Guild Wars 2 zadebiutowało na rynku w zeszłym roku. - Guild Wars 2 - rozpoczęto darmowy weekend z grą - wiadomość - 2013-08-23
Guild Wars 2 zadebiutowało na rynku w zeszłym roku.

W skład nowej edycji gry Guild Wars 2 wchodzą następujące elementy:

  • Guild Wars 2,
  • zbroja Suit of Legacy,
  • Mithril Box (ekwipunek rozrasta się o 18 dodatkowych miejsc),
  • 10 sztuk Experience Boosters (godzinny wzrost doświadczenia o 50%),

Cenę Digital Heroic Edition ustalono na 39,99 euro (około 170 zł). Znajdziecie ją na oficjalnej stronie gry, gdzie także zarejestrujecie się do zabawy w czasie otwartego weekendu. By tego dokonać wystarczy wypełnić kilka pól (standardowe dane typu adres e-mail, ksywka w grze, hasło, itd.), a następnie pobrać klienta gry.

Ostatnio okazało się, że tytuł studia ArenaNet jest najszybciej sprzedającą się zachodnią produkcją z gatunku MMORPG w historii. Projekt dotarł w ciągu pierwszych 9 miesięcy obecności na rynku do ponad 3 mln osób. 28 sierpnia Guild Wars 2 obchodzić będzie pierwszą rocznicę istnienia. Z tej okazji kilka dni temu opublikowano infografikę z wybranymi statystykami. Produkcję można nabyć w większości polskich sklepów, przy czym warto rozejrzeć się za najatrakcyjniejszą ofertą w naszej porównywarce cenowej.