Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2013, 09:16

autor: Góral

Guild Wars 2 - darmowy weekend w przyszłym tygodniu. Gra jest najszybciej sprzedającym się MMORPG w historii

W przyszły weekend będzie można za darmo pograć w grę Guild Wars 2 - poinformowała firma ArenaNet, producent tytułu. Jednocześnie podzielono się informacją, że jest to najszybciej sprzedająca się zachodnia gra MMORPG w historii.

Firma ArenaNet, producent gry Guild Wars 2, oprócz ujawnienia wczorajszych statystyk z okazji zbliżającej się rocznicy, poinformowała także, że tytuł ten jest najszybciej sprzedającym się MMORPG w historii. Jednocześnie przypomniano o zbliżającym się darmowym weekendzie.

Guild Wars 2 - darmowy weekend odbędzie się w przyszłym tygodniu. - Guild Wars 2 - darmowy weekend w przyszłym tygodniu. Gra jest najszybciej sprzedającym się MMORPG w historii - wiadomość - 2013-08-17
Guild Wars 2 - darmowy weekend odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Guild Wars 2, docierając w ciągu pierwszych 9 miesięcy obecności na rynku do 3 mln graczy, okazało się najszybciej sprzedającą się zachodnią produkcją z gatunku MMORPG w historii. Dane pochodzą z „wielu źródeł” i zostały zebrane przez firmę analityczną DFC Intelligence. Ciężko stwierdzić czy faktycznie tytuł ten należy się propozycji studia ArenaNet, niemniej wielkiej popularności nie można jej odmówić.

Pewnym natomiast jest, że w dniach 23 – 25 sierpnia odbędzie się darmowy weekend z grą. Do zabawy można zapisać się w dowolnym momencie na oficjalnej stronie tytułu. Nadarza się więc świetna okazja do samodzielnego sprawdzenia „dwójki”, o ile nie zrobiliście tego wcześniej.

Guild Wars 2 - darmowy weekend w przyszłym tygodniu. Gra jest najszybciej sprzedającym się MMORPG w historii - ilustracja #2Guild Wars 2 to kontynuacja gry z 2005 roku, wyprodukowana przez firmę ArenaNet. Tytuł reprezentuje gatunek MMORPG, i jak większość dzisiejszych produkcji tego typu, nie wymaga opłacania abonamentu. Projekt ukazał się na rynku blisko rok temu i z miejsca zdobył uznanie fanów oraz recenzentów, osiągając średnią ocen na serwisie Metacritic równą 90 punktom.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guild Wars 2

Guild Wars 2