Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2009, 11:35

autor: Piotr Doroń

Gry z gamescom w oku kamer zagranicznych redakcji [news uaktualniony]

Targi gamescom trwają w najlepsze. Jak każda impreza tego typu stanowią świetne źródło wszelkiego rodzaju materiałów multimedialnych. Widać to choćby na łamach gry-online.pl – codziennie przekazujemy Wam świeże informacje, uzupełniamy galerie i Encyklopedię oraz publikujemy kolejne filmy. Robią to jednak także zagraniczne serwisy internetowe, nierzadko udostępniając nam bardzo ciekawe pokazy.

Targi gamescom trwają w najlepsze (szerzej na ich temat na naszej specjalnej stronie targowej). Jak każda impreza tego typu stanowią świetne źródło wszelkiego rodzaju materiałów multimedialnych. Widać to choćby na łamach gry-online.pl i tvgry.pl – codziennie przekazujemy Wam świeże informacje, uzupełniamy galerie i Encyklopedię oraz publikujemy kolejne filmy, zwiastuny i prezentacje. Robią to jednak także zagraniczne serwisy internetowe, nierzadko udostępniając nam bardzo ciekawe pokazy własne.

Gry z gamescom w oku kamer zagranicznych redakcji [news uaktualniony] - ilustracja #1

Z tego też powodu podjęliśmy decyzję o zebraniu najciekawszych filmików nakręconych kamerami bezpośrednio na targach (i tylko takich, ponieważ zwykłe zwiastuny będziecie mogli znaleźć w GOL Video). Będziemy je zamieszczać w tej wiadomości w postaci listy z bezpośrednimi linkami. Jeżeli dotrzecie do jakiegoś ciekawego pokazu, w trakcie którego dziennikarze zagranicznych redakcji testują jakiś tytuł – dajcie znać na forum. Postaramy się regularnie aktualizować poniższą listę, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł ujrzeć w akcji jak największą liczbę gier.

Waszej uwadze polecamy również nasze materiały. Mamy tu przede wszystkim na myśli świetną robotę, jaką wykonują dla Was członkowie ekipy tvgry.pl, a także wszelkie zwiastuny i filmy publikowane w ramach działu GOL Video.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry